Реальность и Жизнь. Размышления + приватизация


Реальность - это единственное, что реально.


Кожен має знати як розкрадали Україну і як банда влади обманула народ шляхом приватизаційного шахрайства.
Якщо підняти архіви, то можна знайти достатньо доказів щоб розстріляти всіх злодіїв мільйонерів - мільярдерів, їх депутатів та президентів включаючи Кравчука, Кучму, Ющенка, Януковича, Порошенко та кандидатку від олігархату Тимошенко.

Будьмо громадянами своєї держави, а не рабами. Для цього, нам треба все знати і нам потрібна сильна влада народу - з конституційними його правами.

Інакше влада злодіїв буде довічно, а ви - українці будете їх рабами.


Тимошенко її звільнила:
Якщо людина покинула назавжди рідну землю і вирішила прожити свое життя за кордоном - чи це нормальна людина?

Якщо чоловік живе в Україні, але не дбає про свою державу (навіть не знає як подбати, не хоче пізнати конституційні істини) - чи він громадянин?

З.Андрухів

N.Shurypa: Нормальна людина хоче жити по-людськи.
Кожна людина має мати вибір в якій країні і як їй жити. В бідній країні часто людина не має особливого вибору. Життя одне і я рада за тих українців, які знайшли комфорт і щастя на планеті Земля.

Бо більшість нашого народу - нещасливі люди, яких винищено, деморалізовано, принижено бідністю. Я рада, коли комусь з нас десь добре, але , водночас, серце болить за своїх земляків, які страждають тут. І безграмотності своїй більшість невинна - бо їх такими зробили цілеспрямовано ті, хто править ними сьогодні - нащадки комуняцької злодійської системи.

Комментариев нет:

Отправить комментарий