Український уряд в особі його очільника публічно оголосив, що вважає участь в АТО покаранням для злочинців


23.08.2016 | 14:25  С официального сайта Правительства Украины

ДЕПАРТАМЕНТ ИНФОРМАЦИИ И КОММУНИКАЦИЙ С ОБЩЕСТВЕННОСТЬЮ СЕКРЕТАРИАТА КМУ

Коррупционеров, которые наживаются на государственных закупках, необходимо отправлять на передовую в зону проведения антитеррористической операции, убежден Премьер-министр Украины Владимир Гройсман.

Во время заседания Правительства во вторник Владимир Гройсман напомнил, что накануне киевская прокуратура совместно с работниками СБУ задержали чиновника Государственной службы Украины по делам ветеранов войны и участников антитеррористической операции, который получил 230 тысяч гривен взятки за победу в конкурсных торгах по выполнению работ по психологической реабилитации пострадавших участников АТО.

«Брал откаты за реабилитацию наших ребят. Таких мерзавцев надо сразу в штрафбат отправлять. Мобилизовать - и на фронт», - отметил Владимир Гройсман.

«У меня один только вопрос, каждый сам себе должен дать ответ на этот вопрос: наши воины, молодые ребята, которые отдают свою жизнь и здоровье, защищая нашу страну, нуждаются в реабилитации. И, простите, эта мразь берет откаты за то, кто будет победителем тендера на реабилитацию. Что у этого человека в голове и сердце, можете представить себе? Животное», - подчеркнул он.

Скан экрана
Просмотр рекламы в правой колонке сайта — ваша благодарность за информацию и плюс к вашей карме  :)

5 комментариев:

 1. Анонимный11/29/2016

  Пограбування країни в воєнний час я розцінюю ,як мородерство.Вам все зрозуміло:яйценюки,турчинови,порошенки,тимошенки,ахметови,......та інша наволоч.?Ви мародери ! І маєте бути покаранними за законами воєнного часу.Це і газ для населення і податки і датування шахт,і ціни на ліки в аптеках і продовження пограбування армії,датування олігархічних банків,здачу Криму ,шельфу ..,продаж зброї агресору,низькі тарифи на транзит газу...та все інше...Ви маєте бути покарані.
  Мені неподобається,коли грабують мене,мою родину,моїх друзів,мою націю,мою країну.

  Новий голова Нацбанку Степан Кубів у 2014, за півтора місяці своєї роботи видав банкам більше 22 млрд гривень на підтримку ліквідності та перекриття відтоку депозитів.

  крупнейшим получателем рефинансирования Нацбанка в этом году (12 млрд грн) является Приватбанк (Коломойського).
  На втором месте — Ощадбанк - 6,6 млрд грн,
  на третьем — "Дельта Банк" - 4 млрд, (належить Миколі Лагуну та американської компанії Cargill),
  на четвертом — "ВиЭйБи Банк" (2 млрд),
  на пятом — "Финансы и кредит" - 1,6 млрд, (належить Жеваго, БЮТ),
  на шестом - "Укргазбанк" - 1 млрд грн (націоналізований),
  Також кредити НБУ отримали «Фідо-банк», який належить товаришу Сергія Арбузова Олександр Адарічу, та «Райффайзен Банк Аваль».
  Общий объем кредитов рефинансирования, выданных банкам в этом году, — 36,2 млрд грн. Всего банки должны НБУ почти 109 млрд грн, или четвертую часть своих пассивов.
  Часть этих денег на черном рынке участвовала в опускании курса гривны, что позволило олигархам ещё больше заработать денег, а народу стать беднее.

  ОтветитьУдалить
 2. Анонимный11/29/2016

  В Україні починається національна масштабна фінансова піраміда

  Економіст звинувачує НБУ в організації піраміди в країні.
  "МММ" знову повернулася в Україну Національний банк через рефінансування банків організував в Україні національну масштабну фінансову піраміду, вважає економіст Андрій Новак.

  За словами експерта, НБУ має приборкувати девальвацію гривні, а він таким чином її підживлює. "Біда в тому, що в нас в Україні зараз починається національна масштабна фінансова піраміда, її організував саме Національний банк через рефінансування банків. Десятки мільярдів гривень даються банкам, ці гривні йдуть на валютний ринок і підживлюють нам девальвацію. Тобто, цю політику створює сам НБУ. Замість приборкати девальвацію, він навпаки підживлює її рефінансуванням. Вже на сьогодні 65% девальвація гривні. Мені цікаво, індексація пенсій і зарплат буде на 65%? Навпаки уряд заявляє, що він скорочує соціальні платежі, більше того звільняє людей, дуже масове звільнення людей.
  Виникає питання, це що фінансова піраміда уряду і Нацбанку в національних масштабах, коли тільки верхівка отримує надприбутки на валютному ринку, а ми всі українці все це оплачуємо"

  Фінансові піраміди отримали шанс легально "обдирати" довірливих українців Він рекомендує українцям краще тримати гроші під подушкою, аніж нести її до фінансової піраміди, наприклад, "МММ", яка знову повернулася в Україну. "Ви на початку заробите трохи більше, а потім ви втрачаєте все", - додав експерт.


  8. Ініціюю скасування реформ «шокової терапії» за рахунок людей. Терміново підніму рівень заробітних плат, пенсій та забезпечу збалансування цін на енергоносії, ЖКГ, продукти харчування, ліки за рахунок повернення більше 70 млрд. доларів, виведених за кордон, а також 34-40 млрд. доларів, що знаходяться в тіньовому обігу. Сприятиму залученню 210 млрд. доларів інвестицій та створенню за 2-3 роки більше 4 млн. робочих місць. Реалізація газу для населення буде за рахунок власного видобутку.

  9. Поверну гарантовану Конституцією України систему медичного забезпечення громадян, набуття освіти, реалізацію програм розвитку сім?ї, молоді, науки, культури та гуманітарної сфери. Гарантую можливість дотримання всіх мовних, культурних та релігійних традицій кожному регіону та громадянину.

  ОтветитьУдалить
 3. Анонимный11/29/2016

  Бывший сотрудник советского разведывательного управления Суворов:
  на протяжении последних 100 лет на территории бывшего СССР шел “негативный отбор” населения, которые привел к ментальной катастрофе как в России, так и в отдельных районах восточной Украины.

  “Дело в генетике, точнее, в отрицательном отборе. В той же Северной Корее сменилось уже три поколения вождей, шел негативный отбор, наверх пробивались ничтожества, а все позитивное ссылали в лагеря, тюрьмы, расстрельные подвалы. Через это сито прошли несколько поколений.

  То же самое происходило на территории бывшей Российской империи. Первая мировая, гражданская война, революция 1917-го.
  Те, кто не принял революцию, либо погибли, либо эмигрировали. В итоге первое поколение СССР – это дети тех, кто либо воевал за большевиков, либо сидел, поджав хвост.
  После – Вторая мировая, где самая героическая и активная часть народа погибла на фронтах, попала в плен, опять эмигрировала, сгинула в лагерях. Родилось новое поколение – уже от тех, кто никогда не выступал против. Негативное отсеивание длится почти 100 лет”.

  “Ровно то же самое, если не хуже, происходило и в Украине. Гниды, которые сейчас, в условиях войны, продолжают воровать и строить коррупционные схемы – это потомки тех, кто прошел негативный отбор. Их родители и деды вели себя так же в 1941-м и 1917-м. Это страшно и жутко. Но мне приятно осознавать, что сколько бы Украину не пропускали через сито негативного отбора, до конца не просеяли: остались те, кто дал новые всходы – первый и второй Майдан”.

  ОтветитьУдалить
 4. Анонимный12/01/2016

  Все идет естественным путем.
  Украина вымирает катастрофическими темпами - рабы долго не живут, так как человек БОГОМ создан свободным.
  С каждым днем рабов становится все менше и менше, в итоге все рабы и их потомки вымрут, а останутся только свободные люди.
  Хотите жить счастливо, не болеть и что то оставить после себя - не будьте рабом и выходите бороться за свободу данную Вам БОГОМ.

  Викиньте слова із Гімну
  Про козацький рід.
  Не співайте,не дратуйте,
  Не дивуйте світ!
  Чи могли б коли нащадки
  Славних козаків
  Стать рабами в ріднім домі
  Нахаб-бандюків?
  Чи їхали б в закордони,
  У наймах служить?
  Чи писали би закони,
  Щоб брата дурить?
  Чи рвали би Україну
  На ласі шматки?
  Чи ховали б по оффшорах
  Золота мішки?
  Чи творили б беззаконня
  На власній землі?
  Чи кохалися б в розпусті,
  Мов свиня в багні?..
  Любо гратись у героїв!
  Хоч не в тому річ.
  Якщо є такі нащадки,
  То де вона Січ?
  На жаль звелися нащадки
  Славних Козаків,
  А залишились обноги злодюг і рабів

  ======================

  Хворіють страхом наші гени,
  Ми діти вбитих поколінь.
  Рушник і хрест на в’їзді в села,
  Сумні нагадування всім.
  Онукам зрадників Вітчизни,
  Щоб не забулися вони.
  Нащадкам тих, по кому тризна,
  Свіча у вікнах восени...

  ОтветитьУдалить
 5. Анонимный12/03/2016

  Держава без справедливості - усього лише зграя бандитів.
  Блаженний Августин

  За інформацією, оприлюдненою українським омбудсманом, згідно стандартів ООН 78% населення України живе за межею бідності.
  Однак, бідні далеко не всі - адже існує вузький прошарок зверхбагатих.

  Відповідно до рейтингу Transparency International, за індексом сприйняття корупції Україна займає 134 місце зі 180 країн. За простотою сплати податків - ганебне 181 місце зі 183 країн, за простотою отримання дозвільної документації на будівництво -179 місце зі 183 країн. Поруч з Україною в рейтингах знаходяться такі сусіди, як Гондурас, Того, Конго, Венесуела, Зімбабве та Танзанія.

  Щоб зрозуміти, де ми живемо, зовсім необов'язково звертатись до міжнародних рейтингів. Достатньо лише уважніше придивитись до оточуючої реальності.

  Суспільство фактично поділене на касти, а рівність перед законом є суто умовною.
  Важелі політичної й економічної влади сконцентровані в руках олігархату, який існує над законом та маніпулює суспільством через маріонеткові політичні утворення та ЗМІ.

  Правосуддя в багатьох випадках є фікцією. Контролюючі органи п'ють кров із малого та середнього бізнесу. Чиновники отруюють життя суспільству своїми бюрократичними процедурами, які часто не потрібні нікому, окрім самих чиновників.
  Доля багатьох починань в Україні залежить від податківців, митників, міліції, прокурорів, СЕС та інших служб, наділених владними повноваженнями. Форми взаємодії суспільства та бізнесу з державним апаратом є архаїчними як за формою, так і за змістом.

  Бюджетні кошти розподіляються за відкати або розкрадаються.

  При африканських зарплатах нормальне житло коштує астрономічні суми. Кредити на житло видаються лише під кабальні відсотки.
  Представники влади дозволяють собі публічно насміхатись над громадською думкою.

  ОтветитьУдалить