Голландцы уходят с страхового рынка Украины. Страхуйтесь у Тигипка + аферы с возмещением ущербаГолландская страховая компания Aegon оставила украинский рынок, продав 100% акций своего бизнеса в Украине украинской группе ТАС.

"TAS Group объединит бизнес Aegon Life Ukraine с собственным бизнесом в сегменте страхования жизни под брендом ТАС Life.

Все существующие договоры с клиентами будут продолжать свое действие на прежних условиях".

Условия сделки купли-продажи стороны решили не обнародовать.

Учредителем и основным акционером Группы ТАС и ее управляющей компании является известный бизнесмен и политик Сергей Тигипко.

В июле 2016 года Тигипко перерегистрировал свою страховую группу на кипрский офшор.

=====
Справочно: раньше Aegon был Fortis, а ещё раньше "Эталон жизни".

=========

Нові засоби шахрайства, які використовують страхові компанії, а саме СК "Провідна" і СК "Оранта".

Ми вже отримали скарги на ці компанії - вони зухвало маніпулюють документами щоб зменшити розмір страхової виплати.

Як це відбувається.

Кожний потерпілий у ДТП підписує заяву на відшкодування із інформацією про ДТП.
Але "Провідна" і "Оранта" вносять маленький пункт: заявник заздалегідь погоджується з будь-якою сумою виплати, яку потім страхова буде виплачувати.

Підписавши такий документ, потерпілий у ДТП не зможе довести свою правоту - він вже поставив підпис що з усім згоден.

Таке самочинство страховика порушує ст. 35 Закону України "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів".

Громадяни не розбираються у юридичних тонкощах та не зразу розуміють у яку пастку потрапляють, підписуючи такий документ.

Що робити щоб не потрапити у таку пастку? Використовувати тільки зразок заяви, який є на сайті МТСБУ http://www.mtsbu.ua/ua/for_consumers/112814/

Що робити тим, хто вже підписав? Подавати до суду на винуватця ДТП. Згідно статті 1194 Цивільного кодексу, винуватець повинен компенсувати різницю між розміром збитку і виплаченим страховим відшкодуванням.

Таким чином, винуватець у ДТП теж опиняється обманутим - він повірив страховій компанії, застрахував в неї свою відповідальність. Але все одно буде змушений з власної кишені виплачувати потерпілому відшкодування.

Страхові компанії власними діями доводять, що куплений в них поліс "автоцивілки" - це просто папірець, який нічого не гарантує.

Комментариев нет:

Отправить комментарий