Почему они нами руководят?


Ми повернулися туди, звідки починали перед Майданом.
На жаль, точки неповернення ми не проходили,
бо рухалися по колу.
Тож і історія повториться, на жаль. 

ЛЮДМИЛА ДЕНІСОВА

Міністр праці і соціальної політики, вона ж – Люда-Людоєдочка:

– У 1998 році Людмила Денісова стала міністром економіки АРК. В тому ж році зайняла посаду міністра фінансів у кримському уряді. Вже за два роки, у 2000-му, прокуратура затримала її «за зловживання службовим становищем». Основою кримінального скандалу стала причетність Денісової до обороту республіканських облігацій внутрішньої позики на суму 300 мільйонів доларів, які емітував кримський Мінфін.
Денісова тоді створила систему взаєморозрахунків, через які просувала державні кошти із кримського бюджету на рахунки кіпрських офшорів. Та, коли у справу втрутився діючий президент Кучма (як же така молода й симпатична могла бути причетною до цієї афери?), він наказав закрити цю справу.

– У 2005 році вступила до лав партії «Батьківщина», і на парламентських виборах 2006 року пройшла до Верховної Ради за списком БЮТ.

У 2007 року отримала призначення міністра праці та соціальної політики. Через кілька місяців Людмилу Денісову та її соратника-коханця Андрія Сенченка було викрито у грабіжницькій приватизації державного майна, зокрема, Судноремонтного заводу в Балаклаві, який колись належав Міноборони.
Крім того, за період, коли Денісова очолювала мінсоцполітики, було розкрадено 60 млн. гривень при завищенні цін на інвалідні коляски (на кожному візку за рахунок штучного завищення ціни було наварено» понад 2 тисяч гривень «відкату»).

Про це заявляли представники СБУ, посилаючись на дані своїх перевірок. Але чомусь Генпрокуратура традиційно пасивно поставилася до цих доводів. Очевидно, важелем у цій ситуації був якщо не банальний хабар прокурорським працівникам, значить знову «найвищі» візити перших осіб уряду, які боролися за соціально-орієнтованого міністра і її зграю...

– Денісова втратила «прибуткову» посаду у березні 2010 року у зв’язку з відставкою Кабміну Тимошенко після перемоги на президентських виборах Януковича.

Втім, пройшла до ВР і на парламентських виборах 2012 року, а після зміни «режиму» у 2014 році відновилася соратниками і учасниками Євромайдану в кріслі мінсоцполітики.

Людмилі Леонтіївні знову довірили соціальну сферу, в надії, що вона зруйнує всі корупційні схеми, збудовані «сім’єю».
Та корупційні схеми не просто не зруйновані – ними керують ті ж члени «бандитської влади», тільки працюють вони тепер на інших чиновників.

Відповідно, всі фінансові потоки тепер перенаправлені в інші кишені.

Наразі «Люда-Людоєдочка» знову балотується в нардепи від партії прем’єра – адже шкода втрачати таку «годувальничку», здобуту життям Небесної сотні.

------------
Тетяна Чорновол на  "Свободі слова"  2014:
"...Зокрема, була свідком, був один день, де Шлапак демонстрував на уряді дірки, по яких держбюджет недоотримує великі суми доходів. Тобто якісь корупційні схеми, які були легалізовані, зокрема, у Верховній Раді, легалізовані, можливо, постановами Кабміну.

І Шлапак таку пачку дірок витягнув, і вони всі викидалися на екран, і уряд там – рубаємо чи не рубаємо. І я вам скажу, рішення "рубаємо" було по всіх. Тобто що це означає?

Там були якісь пільги, липові відшкодування ПДВ, винятки. Це все насправді корупція.
Причому суми йшли неймовірні – десь мільярд, десь 300 мільйонів, десь 500 мільйонів.
І що я зауважила, що мене дуже так неприємно вразило, коли було піднято питання по АПК, а там було якраз липове відшкодування ПДВ, тобто великі зернотрейдери отримували відшкодування ПДВ, яке насправді не було сплачене, тобто подвійне фактично ПДВ.
І піднявся міністр АПК і почав розповідати, що ми не можемо це скасувати, тому що зернотрейдери будуть незадоволені, це підтримка вітчизняного виробника.

Я ж розумію, що кожен виняток – це корупція, розумієте? Мене це неприємно вразило. Друге питання було по Міністерству охорони здоров’я.
Знов-таки піднявся Мусій і почав говорити, що фармацевти будуть незадоволені, це може підняти якісь ціни на ліки..".
Так само Мохник свободівський, ще один "реформатор" аж зубами тримається за схему навколо ДП "Укрекоресурси".
От така боротьба з корупцією від борців з корупцією."
-----------

Судьи Высшего админсуда ежегодно получают до 330 тысяч зарплаты
23 июня 2014

Годовая зарплата судей Высшего административного суда составляет 280-330 тысяч гривен.

Об этом в своей статье на "Экономической правде" пишет Александр Леменов.

Как отмечается, каждый из них в 2013 году получил 13,764 тысяч гривен материальной помощи.
Судьям также выплачивается ежемесячная доплата за выслугу лет.
"Впервые назначенным на должность судей Конституционного суда выплачивается ежемесячная доплата за выслугу лет в размере 5,5% за каждый год работы", - пишет автор.

Также доплату получают заместители председателя суда, секретари судебной палаты, их заместители, секретари пленума Высшего специализированного суда. Секретари пленума Верховного суда дополнительно получают 5% от должностного оклада, председатель - 10%.
"Многие служители Фемиды имеют или желают получить научную степень. Статус кандидата наук позволяет получать доплату 15%, доктора наук - 20%", - отмечается в статье.
Доплаты за доступ к государственной тайне такие: если информация с грифом "секретно", судья дополнительно получает 5% должностного оклада, "совершенно секретно" - 10%.

Смеётся тот, кто смеётся последний - так гласит мудрость.

2 комментария:

 1. Анонимный5/18/2016

  Соромно,що ми не знищили Систему,а дали їй можливість модернізуватись і трансформуватись в НОВИЙ ФЕОДАЛЬНИЙ УСТРІЙ з подвійною корупційною складовою.

  Корупція в часи війни є завжди більш цинічною.
  Корупція в часи війни є - МАРОДЕРСТВОМ.

  ОтветитьУдалить
 2. Анонимный12/02/2016

  О журналисте Лещенко:

  Как ни крути, но лещенковские 150 тысяч долларов на 10 лет без процентов - это самая что ни на есть медиа-коррупция.
  Даже если разместить такую сумму просто на депозит в любимый Притулой Сбербанк России под 7.75% годовых - выгода за 10 лет составит !!! 161 тысяча долларов !!!
  Это 3 однокомнатные квартиры на Печерске.
  Либо 1350 долларов или 36 200 грн ежемесячной доплаты к зарплате от Притулы - Лещенко.
  Это вдвое больше чем официальная зарплата народного депутата, которая с мая месяца повышена до 17600 грн.
  Мне всё равно, как Лещенко заработал свою часть денег на квартиру.
  Но вот это заём - это не просто нарушение всех мыслимых журналистских стандартов, которые якобы соблюдала Укправда.
  Это, фактически, депутат на зарплате. Очевидно, не от УП и не от Притулы - а от некоего спонсора, который УП содержит.
  Просто даны эти деньги через "прокладку"...
  Не буду спекулировать на имени этого спонсора - я его не знаю.
  Но даже без этого вывод очевиден - Лещенко, получается, обычная "тушка на зарплате".
  Ничем не лучше парламентских "шестерок" Оппоблока, Хомутынника, Довгого, Тимошенко или того же БПП.

  P.S. Кстати, стесняюсь спросить, кто ремонт будет делать и коммуналку за 200 метров квадратных будет оплачивать в пентхаусе?
  Тоже любимый человек?
  Ремонт обойдется тысяч в 70 долларов. Ну и коммунальные тысяч по 7 выйдут в отопительный сезон...
  Короче, можно еще один кредит в УП брать, чего тянуть.

  ОтветитьУдалить