В каких странах можно получить разрешение на проживание, при покупке недвижимости - 2016Вид на проживання в багатьох країнах видається без права на роботу або для його отримання необхідною умовою є постійне перебування на території держави протягом певного терміну, або ж отримання дозволу на роботу.

Багато хто знає, що отримання нової візи – це процес і трохи напружений, і трохи неприємний. Природно, як би здорово було мати безвізовий в'їзд! Однак таку можливість одержати може не кожен.

Одним з варіантів отримання посвідки на проживання (ВНП) є вкладення за кордоном коштів.

Так, цей варіант досить витратний, але працює він напевно.


Країни, які при покупці нерухомості надають ВНП

Для тих іноземців, які придбали не дешевше певної суми нерухомість або цю суму вклали в інші активи, у багатьох країнах функціонує програма надання громадянства або ВНП.

Вид на проживання — це документ, який підтверджує право іноземного громадянина постійно проживати на території держави, яка його видала.

З ВНП можна спокійно в'їжджати і виїжджати з такої країни, а також на її території перебувати досить тривалий час.

Країни Євросоюзу

Іспанія
У законодавство Іспанії є норма про підтримку підприємців. Такий закон був прийнятий зовсім недавно. Він передбачає надання іноземним громадянам ВНП в Іспанії при інвестиціях ними в комерційну нерухомість країни сум від 500 тисяч євро. І в цьому випадку неважливо, буде йти мова про разову операцію або ж про кілька покупок. Також рахуються і покупки, які були вчинені до введення в дію цих норм законодавства. А це означає, що якщо в Іспанії у Вас нерухомість вже є, то, якщо дозволяють ресурси, Ви можете до потрібної суми докупити необхідну кількість квадратних метрів.

А ще оформити ВНП інвестори можуть, придбавши на суму від 2 млн € облігації або в статутний капітал місцевої компанії вкласти не менше 1 млн €.
Іспанський ВНП громадянам протягом двох років дає право вільно переміщатися по Євросоюзу, а після першого продовження цей термін збільшується до чотирьох.

Латвія
Іноземцю для отримання тимчасового ВНП необхідно на території Риги або ж прилеглого регіону інвестувати в нерухомість як мінімум 143 тисяч євро, або 71,5 тисяч € на нерухомість в інших муніципальних утвореннях Латвії.
Інвестору, який є власником нерухомого майна, після отримання ВНЖ щорічно доведеться свої права на заявлене майно підтверджувати.
Після закінчення п'яти років інвестор отримує право на оформлення постійного ВНП. Оскільки Латвія є членом Євросоюзу, то латвійський ВНП надає можливість вільно переміщатися по 25 країнах Шенгену.


Чехія
Чехія в 2011 році іноземним громадянам, які в країні мають нерухомість (будь то навіть маленька однокімнатна квартира за 40 тисяч євро), або ж планують в Чехії придбати власність, дозволила короткострокове проживання. Внесена в Закон про еміграцію поправка, яка дозволяє видавати іноземним громадянам мультивізу, якщо вони нададуть на власність, куплену в країні, підтвердні документи.

Це, природно, з одного боку, не вид на проживання, але з іншого і не звичайна туристична віза. У відповідності з нормами чинного законодавства згодом довгострокову візу безпосередньо в Чехії можна продовжити на термін до 2-х років. При цьому вклеюється в паспорт вже не віза, а так званий дозвіл на проживання (Povolení k pobytu).

Іноземці через 5 років проживання в країні можуть за видачею постійного ВНП звернутися в поліцію у справах іноземців.

Болгарія
У Болгарії ВНП називається статус «Тривале перебування». Цей статус дає право іноземцям в Республіці перебувати до одного року.
Для отримання ВНЖ в Болгарії іноземцю потрібно придбати на 300 тисяч € нерухомості, і неважливо — комерційної або житлової.

Підприємцю в статут болгарської компанії достатньо буде вкласти 125 тисяч євро, які в неблагополучних регіонах країни забезпечать хоча б 5 робочих місць.

У Болгарії ВНП продовжується щорічно. Іноземцю п'ятикратне отримання ВНП дає право звернутися за дозволом на довгострокове перебування (ДВЖ) в країні — на 5 років.

Греція
Покупцям нерухомості Греція видає п'ятирічний вид на проживання. Вартість придбаного володіння повинна бути не менше 250 тисяч €.
Також право отримання ВНП поширюється і на сім'ю інвестора.

Республіка Кіпр
На Кіпрі покупка нерухомості на суму від 300€ тисяч значно полегшує отримання ВНП. Спочатку власникові нерухомості на перебування в країні дадуть тимчасовий дозвіл, а через 3-5 років можна розраховувати і на отримання постійного ВНП.

Оскільки Кіпр є членом Євросоюзу, то кіпрський ВНП дозволяє вільно переміщатися по Європі.

Велика Британія
Великобританія є однією з найдорожчих країн за рівнем життя. Тому вартість нерухомості тут висока і вимоги, необхідні для отримання ВНП також високі.

Інвестор в економіку повинен вкласти 1 млн фунтів стерлінгів, з яких на придбання нерухомості він може витратити лише 250 тисяч, а решту повинен інвестувати в державні облігації.

І тоді через 5 років інвестор, а також і члени його родини зможуть отримати паспорти Великобританії. Оскільки Великобританія членом Євросоюзу не є, то британський ВНП права на пересування по Європі без віз не дає. Вільний в'їзд надається лише в Ліхтенштейн і Швейцарію.

Князівство Андорра
Для оформлення ВНП (але без права працевлаштування) в Андоррі іноземцю в будь-які активи, включаючи і нерухомість на території країни, необхідно інвестувати суму не менше 400 тисяч євро. Інвестор постійний ВНП зможе оформити лише через 20 років.

Проте в Андоррі умови постійного проживання в країні протягом фіксованого періоду немає. Князівство Андорра до Євросоюзу не входить. Андоррське ВНП дає право безперешкодного перебування в Португалії та Іспанії, і у Франції. Для відвідування країн Шенгенської зони власнику андоррського ВНП видають річну мультивізу.

Португалія
Отримати тимчасовий ВНП може будь-який інвестор, який в нерухомість країни вкладе суму не менше 500 тисяч € або на цю суму можна відкрити підприємство, на якому буде створено не менше 10 робочих місць. Тут є термін обов'язкового перебування в країні, який дорівнює 30 дням. Нерухомість весь інший час можна здавати в оренду.

Нерухомість іноземця, який претендує на ВНП, повинна бути придбана після 8 жовтня 2012 року. Через п'ять років можна обміняти тимчасовий ВНП на право постійного проживання або громадянство країни, яке дає право на перебування в Євросоюзі без візи протягом трьох місяців.

Туреччина
У Туреччині ВНП отримати досить просто. Достатньо лише придбати будь-яку нерухомість, яка, варто зауважити, в Туреччині недорога. Квартиру можна купити за 45 тисяч євро.

А потім в поліцейське управління необхідно подати виписку з рахунку в банку, паспорт з діючою візою, договір купівлі-продажу об'єкта, свідоцтво про право власності на нерухомість та на отримання ВНП сплатити мито.

Спочатку Вам видадуть дозвіл на півроку, яке потім можна продовжити на два роки. Права безперешкодного переміщення по Європі турецький ВНП не дає, оскільки в зону дії Шенгенської угоди Туреччина не входить.

Панама
Потрібно придбати один або декілька об'єктів нерухомості на суму не менше 300 тисяч $ США. Це і є підставою для отримання ВНП.

Здобувачеві ВНП знадобиться також і пакет супутніх документів, які будуть підтверджувати придбання об'єкта нерухомості та його повну оплату. І плюс до цього ще потрібна довідка про відсутність судимостей. Після отримання такої довідки на неї потрібно проставити апостиль.

Оскільки Панама є асоційованим членом Євросоюзу, то для її громадян в країни Шенгенської угоди можливий безвізовий в'їзд терміном на 3 місяці.

ВНП без покупок і вкладів

Без придбання нерухомості та інших інвестицій можна отримати ВНП в Литві і Домінікані.

Литва
Для того щоб подати заявку на отримання ВНП в Литві, і навіть на громадянство, достатньо лише здати іспит на знання мови. Але бал за іспит повинен бути високим. А слід зазначити, що литовська мова в Європі є однією з найбільш складних. Однак багато хто йдуть по шляху бізнесу і відкривають у Литві свою справу. Так теж можна попросити литовський ВНП.

Домініканська Республіка
У Домінікані діють одні з найбільших у світі простих правил надання ВНП. Подати документи на ВНП може будь-яка людина.

У Домінікані ВНП видається терміном на 1 рік.
Заявнику потрібно лише здати аналізи і довести, що у нього з наркотиками, гепатитом і Снідом немає проблем. І ще необхідно надати довідку, що претендента не розшукує Інтерпол. Для отримання домініканського ВНП покупка нерухомості не є обов'язковою умовою.

Доминиканская Республика — государство в восточной части острова Гаити и на прибрежных островах Западную половину острова занимает государство Республика Гаити. Остров входит в состав архипелага Больших Антильских островов.
Столица: Санто-Доминго
Континент: Северная Америка (рядом с Кубой)
Валюта: Доминиканское песо
Население: 10,4 миллиона
Официальный язык: Испанский язык


Смотрите ТОП-10 материалов сайта.
За просмотр рекламы по Вашим интересам - БлагоДарность ))


Комментариев нет:

Отправить комментарий