Щоб навіть сонце вставало тільки тоді, коли буде засідання українського парламенту!


В заглавие вынесена фраза депутата Евтушка Сергея.

Очень сильное условие )))

Євтушок Сергій Миколайович
Дата народження: 13 листопада 1973р.
на момент обрання: голова, Сарненська районна державна адміністрація,
член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина",
проживає в місті Сарни Рівненської області,
суб’єкт висування – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Вот полная стенограмма выступления от 04 февраля 2016 года

11:19:57
ЄВТУШОК С.М.
Сергій Євтушок, Рівненщина, фракція "Батьківщина".

Шановні колеги, я продовжу риторику мого колеги по фракції Крулька про те, що вже могли би, то обтерли би ноги об нинішній парламент, об нас, шановні колеги народні депутати.

Я буду говорити про те, що процедура не має бути порушена, як і не має бути помилок у самому тексті законодавства, щоб не, прийшовши потім після ганебного голосування, яке було за державний бюджет, потім сидіти і виправляти ці помилки, які зараз ми виправляємо з вами.
Я скажу, що фракція "Батьківщина", дійсно, буде підтримувати даний законопроект. Проте в парламентсько-президентській державі немає такого бути, щоб…

Має бути таке, щоб навіть сонце вставало тільки тоді, коли буде засідання українського парламенту! Тільки тоді буде порядок, коли ми будемо дотримуватися процедури і все інше.
Що ж пропонує даний законопроект? Законопроектом пропонується надати субвенцію з державного бюджету обласним бюджетам, бюджету Києва та бюджетам міст обласного значення у сумі  997,9 мільйонів  гривень. Така пропозиція передбачає залучення додаткових… не передбачає залучення додаткових коштів.

Зовсім недавно на  засіданні, вірніше, на "годині уряду" я звертався до пані Яресько.

Запитав: "Скажіть, будь ласка,   що ви будете робити з професійно-технічною освітою".

І вона сказала: "Ми будемо моніторити. Ми будемо дивитися, які ж все-таки заклади освіти, які передбачають навчання і виховання професійної освіти, напевно будуть скрочувати".

Тому хочу зафіксувати, крім того, що  уряд передбачає  скорочувати дані заклади освіти, напевне потрібно подумати, щоби не дозволити і передачу майна, яке є на балансі державному, міністерств держави  на баланс обласних або місцевих бюджетів.

Тому що зараз уже звертаються  керівники  закладів  профтехосвіти з тим, щоби…

ПАРУБІЙ А.В. 10 секунд. Завершуйте, будь ласка.

ЄВТУШОК С.М. З тим, щоби не дозволити передати на обласні або місцеві бюджети, бо є великий ризик, що дане майно буде відчужене в непрозорий спосіб.

Смотрите ТОП-10 материалов сайта (справа)

Комментариев нет:

Отправить комментарий