Как не платить завышенную цену за природный газ для населения.Стаття 13 Конституції України:

Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу. 
Від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування в межах, визначених цією Конституцією.

"Від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування" наштовхнула мене на думку про те, що мусить бути РОЗПОРЯДЧИЙ ДОКУМЕНТ Українського народу про передачу свого ПРАВА ВЛАСНИКА до органів державної влади та органів місцевого самоврядування, про що я надіслала запит президенту Порошенко.


та пояснювальну записку, в якій посилаюсь на отримані раніше відповіді на свої інформаційні запити.

Зрозуміло, що таких документів в природі не їснує, бо Верховна Рада Української РСР в 1991 році здійснила заколот, перебравши на себе функції Українського народу, від якого ми потерпаємо зараз. 

         Констатуємо цей факт, але рухаємось далі до ІСТИНИ. Наступним кроком став інформаційний запит до Національної Комісії Регулювання Енергопостачання (НКРЄ):


 Керівник сектору НКРЕ О.Т.Рижков не спромігся вчасно надати відповідь на інформаційний запит, бо дуже важко знайти чорну кішку в темній кімнаті, особливо, якщо її там немає. 
          
         І, наостанок, інформаційний запит до постачальника газу у вашій місцевості, який виставляє вам величезну заборгованість за користування вашим власним майном:
ВИ, як власник природного газу и мереж газопостачання, не підписували ніяких документів.

        Тобто, за вашою спиною та необізнаністю, шахраї під виглядом "органів" влади захопили ваше майно і тепер вимагають з вас  кошти за неіснуючі борги. 

     Більш того, замість того, щоб сплачувати нам орендну плату (ренту) за користування нашим майном, вони насилають на нас силові структури, позбавляють нас провового захисту як через суд, так і органи прокуратури, міліції - поліції, тощо. 

             Швейцарія, наприклад, зараз розглядає питання про те, щоб кожного місяця сплачувати кожному громадянину Швейцарії близько 2250 євро як ренту за користування ресурсами народу. 

           Щоб протистояти шахраям, які знаходяться при владі, нам треба терміново об'єднуватись за місцем свого проживання і встановлювати нові відносини в суспільстві відповідно до достатньо загальної теорії управління.


Смотрите по метке ГРОМАДА, другие материалы сайта - как объединиться.

Просмотр рекламных блоков - справедливая благодарность за информацию ))
Комментариев нет:

Отправить комментарий