Орден «Народный Герой Україны». Описание, фото


Не путать с  «Герой України» — государственной наградой Украины, которую "присваивали" кучма, ющенко, янукович, порошенко.

Орден «Народний Герой України» — українська недержавна нагорода, запроваджена в 2015 році за ініціативою волонтера Андрія Боєчка та ювеліра Дмитра Щербакова.
Нагорода виконана в двох модифікаціях::

червоно-чорна стрічка на колодці — для воїнів, що зі зброєю в руках захищали українську землю;
жовто-блакитна стрічка на колодці — для волонтерів та медиків.


Орден виготовлений зі срібла 925 проби, кожна нагорода має індивідуальний номер та елементи захисту.

Загальні положення

Орден «Народний Герой України» є відзнакою народу України
Орден «Народний Герой України» вручається громадянам України, а також громадянам іноземних держав, за видатні заслуги в обороні незалежності України та волонтерської допомоги збройним силам.
Орден налічує одну ступінь та дві номінації.
Нагороджені Орденом «Народний Герой України» набувають почесного звання «Народний Герой України».
Орден «Народний Герой України» має форму тризуба з накладеним по центру піднятим мечем, підвішеного до орденської планки.
Смужка на орденській планці має червоно-чорний колір для нагороджених під час військових дій, та жовто-блакитний за волонтерську діяльність.
В комплект нагороди входить також знак ордену, грамота про нагородження та банківська картка.
Позбавлення Ордену «Народний Герой України» може бути здійснене Нагородною Радою за дії направлені проти Держави Україна та її народу.


Порядок подання до нагородження Орденом «Народний Герой України»

Клопотання про нагородження Орденом «Народний Герой України» порушують перед Головою Нагородної Ради члени Нагородної Ради, Командири військових підрозділів та керівники волонтерських організацій. Висування кандидатур здійснюється гласно.
У поданні зазначаються конкретні заслуги особи, що стали підставою для порушення клопотання про нагородження.
Остаточне рішення про нагородження особи, що представлена до відзначення приймає Голова Нагородної Ради. Він також може одноосібно ініціювати нагородження.


Порядок вручення Ордена «Народний Герой України»

Вручення Ордена «Народний Герой України» проводиться в обстановці урочистості та гласності.
Почесну відзнаку вручає, як правило, Голова Нагородної Ради.
За дорученням Голови Нагородної Ради почесну відзнаку можуть вручати члени Нагородної Ради або Командири військових підрозділів та керівники волонтерських організацій.
Нагородженому Орденом «Народний Герой України» вручається знак відзнаки та грамота.
Знак Ордену «Народний Герой України» носиться на грудях зліва.
Художньо-композиційний та духовно-сутнісний опис ордену «Народний Герой України»

В основу художньої конструкції та стилю виконання Ордену «Народний Герой України» покладені ретельно вивчені археологами, культурологами та митцями наших об'єднань канони істинно православних зображень та змістів часів Київської Русі, Української Гетьманської доби та Української Народної Республіки(УНР).

Орден «Народний Герой України» має форму гербового знаку Святого князя Володимира Великого у формі тризуба, символу державності та незалежності України, з накладеним по центру піднятим мечем, символом військової доблесті, підвішеного до орденської планки.
Знак ордену має розмір 50 мм та виготовлено зі срібла. 
Зворотній бік нагрудного знака плоский на якому нанесено знаки(клейма) організацій, що заснували відзнаку та вигравіруваним порядковим номером.

Стрічка Ордену «Народний Герой України» має розмір 15 мм вертикально і 28 мм горизонтально. Стрічку покладено на металеву пластину з булавкою. Смужка має червоно-чорний колір та жовто-блакитний. Стрічка відзнаки шовкова муарова.

За допомогою кільця з вушком знак Ордену сполучається з прямокутною колодкою. На зворотньому боці колодки є застібка для кріплення нагрудного знака до одягу.


----------------------------------------------

Влада Ковалева наградили (17.11.2015) Орденом "Народный Герой Украины". За спасение раненых во время боя. Посмертно.

ВІЧНА СЛАВА!!!
Комментариев нет:

Отправить комментарий