В Украине испробовали гранатомёт для разгона демонстраций.

Олександр Турчинов випробував гранатомет для розгону демонстрацій
(смотрите на видео)

Нові пістолети, автомати, гвинтівки і навіть однозарядний гранатомет.

13.11.2015 на полігоні в Нових Петрівцях українські виробники представили 27 видів зброї.

Використовувати її будуть бійці новостворених спецпідрозділів поліції та нацгвардії.

"Форт-19" - новий вітчизняний пістолет. Випущений цього року. На прохання спецпризначенців розробники встановили потужний ліхтарик та лазерний приціл.
Це дає змогу вести вогонь навіть уночі.

Лазер вивіряється по прицільним пристроям, і тоді по лазерній точці  можна стріляти.

Украинские оружейные разработки 2015 (репортаж от 13.11.2015)

Вдосконалена гвинтівка "Мосіна", за рахунок застосування глушника істотно зменшує звук пострілу, вона може застосуються потай. Теж українського виробництва.
Збільшена купчастість та дальність стрілянини. Віддача практично не відчувається. Таку зброю будуть використовувати снайпери.


Усю зброю бійці Нацгвардії сьогодні й протестували. Командуванню сподобалась штурмова гвинтівка "Форт-224". Стріляє як одиночними, так і чергами.

Досить зручно, що його можна застосовувати і під ліву і під праву руку, причому і до зарядку з лівої та правої руки, це у випадку поранення або отримання травми.

А ось Олександр Турчинов найбільше цікавився однозарядним гранатометом. Секретар РНБО навіть зробив кілька пострілів світло-шумовими гранатами. Такі зазвичай використовують для розгону демонстрацій.

"Красиво - віддачі практично не відчуваєш", - говорить Олександр Турчинов, секретар РНБО України.

Усе це озброєння отримають бійці новоствореного підрозділу поліції спеціального призначення Корд та нацгвардійці. Вже найближчим часом МВС почне закуповувати новинки.

Крім того завершили переговори по виробництву по установці нової лінії виробництва патронів, так необхідної в цей момент часу, з тим щоб не залежати ні від кого.

Виробництво набоїв має початися вже наступного року. І усі ці боєприпаси, гвинтівки та пістолети відповідатимуть стандартам НАТО.

В.Трубачев  "Подробности".

Достанутся  ли  эти  новинки  военным?

-------------------

По теме: Народные военные изобретения.Эти, так называемые "стаканы", изготовленные на одном из заводов Тирасполя, были для защитников Приднестровья настоящей "выручалочкой" .

Наворачивались на ствол автомата вместо компенсатора, внутрь плотно до буртика запалом вперед вставлялась РГД-5, при этом рычаг поджимался приваренной к корпусу "стакана" пластиной.
Выдергивай чеку и все - выбирай цель да стреляй!
Правда, в магазине должен быть холостой патрон. Все манипуляции занимали несколько секунд, но зато граната летит метров за пятьдесят!


Комментариев нет:

Отправить комментарий