Простая налоговая реформа - 2015. предложениеЩО ПОТРІБНО ДЛЯ  БІЗНЕСУ!

1. Скасуйте всі існуючі податки в т.ч. ПДВ та введіть 2 простих для сплати та адміністрування податки 5% — з купівель та 10% — з зарплати (працівник самостійно сплачує цей податок) по системі «5.10».
Тільки так зможете вивести бізнес та зарплати з тіні!
В Грузії після скасування 25 податків і запровадження 5 податків — надходження до бюджету збільшились в 11 разів!

2. Скасуйте дозвільну систему з запровадженням повідомної системи, щоб громадянин України з моменту нотаріальної заяви в повідомній формі мав право займатися будь-якою комерційною діяльністю незабороненою законом, самостійно дотримуючись санітарних, пожежних та інших норм, згідно з законодавством.

3. Впроваджуйте вільне без обмежень проходження товарів через митницю — без акцизів та мит з єдиним податком з купівель 5% на все в т.ч. на автомобілі!
Дайте можливість українцям купувати якісний європейський товар за доступними цінами!
Митний контроль здійснюється тільки для виявлення зброї та наркотиків. Внаслідок цього не потрібно буде виділяти з бюджету дотації та компенсовувати збитки «національним» (олігархічним) неконкурентоспроможним товаровиробникам.
Тільки в умовах справжньої конкуренції вони будуть виробляти справді якісні та конкурентні товари.
Яскравим прикладом згубності дотацій і преференцій (+ встановлення спеціальних мит на аналогічні товари іноземного виробництва) для бізнесу є збанкрутілий АвтоЗАЗ, якому виділяли дотації за рахунок сплачених нами з вами податків 24 роки, а сьогодні він банкрот!

4. Ліквідуйте всі контролюючі органи, вони не виконують жодних корисних функцій крім рекетирських, + це підвищує собівартість «підконтрольних» товарів та понижує конкурентоздатність. Найкращий контроль – це вільний ринок, конкуренція та клієнти!

5. Скасуйте мараторій на продаж землі зі створенням відкритого державного реєстру земель. Земля повинна стати товаром, яким можуть володіти і торгувати виключно громадяни України.
Берегти та підтримувати родючість землі може тільки власник, але не тимчасовий орендар.

6. Дозвольте вільний обіг валют в Україні та припиніть державне регулювання у сфері кредитування, відтак в Україні зможуть працювати іноземні банки з відсотковими ставками для бізнесу 3%-5%.

7. Надайте право кожному українцю вільно володіти вогнепальною зброєю. Адже сьогодні зброєю володіють тільки можновладці їх охоронці та бандити.
То чому це заборонено законослухняному громадянину України. В ХХІ столітті зброю не мають тільки раби!

8. Демонополізуйте та монетизуйте держпідприємства з подальшою передачею їх до Пенсійного фонду для забезпечення пенсіонерів та малозабезпечених верств населення.

Тільки максимально спростивши державну систему, Ви зможете скоротити держапарат, а отже і витрати на нього більш ніж на 80%!

Ми зможемо виправити становище, тільки вирізавши (буквально) «ракову пухлину» та прибравши причини. Щоб вилікувати Україну і позбавити її від цієї «пухлини», нам потрібно знищувати саму можливість відновлення шахрайства та зловживань: скасувати ПДВ, ліквідувати мита, знищити дозвільну систему, встановити ринкові тарифи на енергоресурси.

І припиніть вже ці нескінченні розмови, обговорення, круглі столи, конференції про «реформи», «оптимізації» «люстрації», «контроль», «регулювання», «субсидії», «покращення»…, адже це все є «переливанням з пустого в порожнє» або «теми за все хороше», а українці слухають ці пусті балачки вже 24 роки тільки з різних вуст! Результати цього бачимо сьогодні!

Гонконг, Сінгапур, Грузія та навіть Європа після війни починала свій економічний розвиток саме з лібералізації економіки як і США в 19 ст., а ми зараз знаходимося на тому рівні, що й вони в той час, а соціалістичні лозунги заможної Європи, сьогодні не актуальні для України.
Україна повинна стати найвигіднішою країною для бізнесу, тільки так ми зможемо залучити інвестиції з усього світу!
Наше географічне положення + вищевказані реформи і Україна зможе стати однією з найзаможніших країн світу з заможними громадянами!

Дійте у вищеперерахованих КОНКРЕТНИХ напрямках, як робили це справжні реформатори в успішних країнах і тоді народ України справді буде вам вдячний!»

Комментариев нет:

Отправить комментарий