Реакция пользователей на французские события 13 ноября 2015 года (пятницу).


Як могло статись так, що 160 загиблих у Парижі французів стурбували і розчулили частину українського суспільства більше, ніж 600 українців, які щороку гинуть в Україні на виробництві?

Як могло статись, що нас цікавить більше знищення французів у Франції, ніж нас - українців в Україні?
Масмедіа вкидають, а ми жремо. Жремо і відчуваємо те, що нам кажуть відчувати.

Нас змушують співчувати иншим, поки вбивають нас. І одного дня це співчуття вб'є нас, якщо ми не зупинимось.

І не почнемо дбати спочатку про себе і свій народ, і лиш потім - про інших.

-----------------------------------------------------

Зато как бедненькие они переживали, чтобы нога украинца не дай Бог не ступила на землю обетованную!
Сколько справок попридумывали!
Надо было ехать по работе, по приглашению, где указано, что предоставляется жилье и куплен билет на самолет. Так вот, в посольстве не записывают - иди в визовый центр (еще кстати, еще ту обдираловку и кормушку придумали наши ублюдки). Подай справку с работы, с банка, страховку на 30 тыс евро, переведи это все на английский, приглашения приним. стороны распечатай и вышли на е-мейл в пос-во, отпечатки пальцев, фото, заплати за все.

А вот арабы: они 1-го сорта, им ничего этого не надо, чтоб в европу попасть.

Если араб или негр - тебе повезло, зеленый свет, приезжайте без всяких документов, милости просим, еще и заплатим, не то, что украинцам, прости Господи....
Ни ни, у нас никакой дискриминационной политики....

-----------------------------------------------------

Приношу соболезнования французам, но вынужден заметить, что все это,  расплата Европы за излишнюю либерализацию и мягкотелость.
Мне кажется, что такими действиями, французов мягко подводят к мысли о "сильной руке", а возможно к диктатуре и расовым чисткам.
Наверняка сейчас вырастет популярность националистических сил и возможность прихода к власти крайне правых или ультра-левых сил.
Понятно, что при таких раскладах, никаких даже мыслей, о едином европейском пространстве, не должно возникать в головах французов. Кому это выгодно? Вариантов не так уж и много...


-----------------------------------------------------

Не можна робити різких рухів. Ігіл має бути почутий!
Я б запропонувала Оланду сісти за стіл переговорів з бойовиками, хоча етичніше називати їх ополченцями. Як третю сторону переговорів можна було б взяти Британію.

Не можна розпалювати конфлікт який назріває. Інакше відповідальність за подальші жертви може лягти саме на уряд Франції.

Ми не можемо стверджувати про якусь конкретну агресію зараз - швидше про громадянську війну на території міста Париж, де непочуті верстви населення намагаються достукатися до влади.

Думаю Парижу варто надати особливий статус та терміново провести там місцеві вибори.

Після цього можна буде вести перемовини про спрощений візовий режим для в'їзду французів в Карпати. У випадку загострення конфлікту Україна може гарантувати Франції допомогу у вигляді 200 гумострільних фортів і тренера з бойового гопака

-----------------------------------------------------

"Киевляне сегодня утром несут цветы, зажигают лампадки и свечи возле посольства Франции в Киеве".
Ці інородці, ідіоти, та 5 -колона з так званих киян скоро дочекаються килимових бомбардувань свого "Киева", бо вже не один експерт сказав, що кацапи відпрацьовують в Сирії бомбардування України, і що їм Лугандонія не потрібна, а потрібна вся Україна.
Як всій час Грузія була репетицією перед повторенням в Україну, після якої вони врахували і усунули цілий ряд недоліків в своїй ординській армії.\, ключовим з яких було недоліки в керуванні.


-----------------------------------------------------

ВисловлюЄмо стурбованість терактами у Франції і закликаЄмо сторони до діалогу!
Зараз головне не допустити кровопролитної бійні на вулицях цього прекрасного міста.
Люди, які підривають будівлі, розстрілюють людей на вулицях і беруть заручників - повинні бути почуті. Їхні вимоги потрібно поважати.
У цій громадянській війні французький народ повинен проявити мудрість і терпимість. Будь-який конфлікт має вирішуватися мирним шляхом. Шляхом переговорів.
У Мінську.
Парламентерами обов'язково запросіть Медведчука з Кучмою. Коли оточите терористів, дайте їм організованою колоною вийти в Ліон.
Віддайте округ Марселя ІГІЛу. Коли французькі війська почнуть добивати терористів, обов'язково оголосіть перемир'я.
Світова спільнота проти війни!
Москальские гумконвои вам в помощь!


-----------------------------------------------------

З приводу останніх подій у Франції.
Я висловлюю ох@єнно глибоку стурбованість й п@здець яку занепокоєність.
Франція повинна вступити у виключно мирні перемовини з терористами, прислухатись до їх вимог й віддати їм частину своєї теріторії.
Нехай суки вчиняють так з терористами, як вимагають від України по відношенню до сепарів й окупантів.
Нехай суки на власній шкурі відчують наслідки однієї зі своїх європейських цінностей - гуманності по відношенню до агресора.
Для моніторінгу виконання терористами домовленостей - доправити до Франції членів спілки сліпих.


-----------------------------------------------------


Особисто мені боляче за наш світ. Боляче за майбутнє. І я безмежно співчуваю парижанам, рідним і близьким постраждалих. Але звучать сьогодні і такі думки.

Нам образливо, що життя наших людей ціниться менше ніж життя тих же французів.
Нам образливо, що міжнародна спільнота ігнорує нашу біду, дає нам недолугі і цинічні рекомендації, замість реальної допомоги. Це все так.
Але на мою думку, впершу чергу відповідальні ми самі. Ця влада, яку ми обрали. Наші президент і прем'єр не мають гідності.
Вони не цінують понад усе наших громадян, тому і не захищають їх. Ми самі себе не цінуємо і не поважаємо, готові кидати у пекло війни своїх дітей і чоловіків, не відриваючи погляду від чергового шоу на ТБ.
Так, європейським і американським лідерам на нас начхати. Але чому ми дозволяємо цинізм і зневагу тим, кого самі обрали?
Мені здається після минулої п'ятниці не лише світ, а й Україна має стати іншою.
-----------------------------------------------------

З приводу терактів у Франції. Дуже шкода загиблих і поранених мирних мешканців. Але французи, як і інші європейці, самі заклали під себе міну сповільненої дії і нині пожинають те, що посіяли.

Проблема тероризму - не етнічна і не релігійна. Терористи влаштовують теракти не тому, що вони мусульмани. (Кримські татари он століттями живуть на своїй землі і ніяких терактів не роблять, і серед них є такі патріоти, що годі й шукати). Сучасний тероризм, на відміну від того, що був у минулому - це проблема боротьби між культурами.

Не можна масово впускати до своєї країни представників інших, чужих, часто ворожих культур. Бо коли їх стане достатня кількість - їхня культура неодмінно увійде в конфронтацію з твоєю.

Сучасні європейці апріорі вважають людське життя найвищою цінністю, а смертну кару - найстрашнішим покаранням, яке краще взагалі не застосовувати.
А ці обв'язуються "поясом шахіда" і вперед. Чим його можна злякати, як покарати? Тільки масовим терором у відповідь, але ж менталітет європейців відкидає такі методи.

Переважна більшість мусульман, що перебралися до країн Європи, а деякі вже й народилися там - абсолютно мирні і не підтримують зв'язків з терористами. Але коли їхні одновірці влаштовують теракти - майже всі вони радіють. А якщо й засуджують публічно терористів - то завжди якось мляво і з однією метою: щоб не розпочалися репресії проти них самих.

Хтось пригадає багато випадків, коли після теракту земляки чи одновірці терористів проводили б реально потужні акції протесту проти тероризму, чи влаштовували б, приміром, самосуди над майбутніми "шахідами"? Бо оті "шахіди" для них "своїші", ніж європейці.

Для прикладу про чужу культуру. От візьмемо ми завтра і переселимо в Україну з Росії кілька мільйонів росіян. Вони православні християни, як і більшість з нас, і підривати "пояси шахідів" точно не будуть. Але вони проживуть тут 40 років і не вивчать українську мову, дивитимуться тільки російські телеканали, на виборах голосуватимуть виключно за проросійських кандидатів, а в разі війни з Росією з їхнього кола вербуватимуть бойовиків, шпигунів, п'яту колону.

До речі, нинішні теракти у Франції можуть погано позначитись і на нас: ІГІЛ - це не Аль-Каїда, у нього є території, війська тощо, тобто, його можна бомбардувати. Боюся, що зараз Європа заради боротьби з ІГІЛ почне ще більше загравати з Росією.

Європейці зараз розплачуються за ту саму толерантність, яку щосили намагаються нав'язати нам. Хочуть бути толерантними і гинути від терактів - хай будуть і гинуть, це їхнє право.

Але нам-то це навіщо?

Врешті-решт, от побачите, до них дійде, і вони почнуть рівнятися на нас, а не ми на них.
О.Білозерська


ВЕК ЕВРОПЫ НЕ ВИДАТЬ )))Комментариев нет:

Отправить комментарий