200 кубов на газ увеличили до 1200, но на весь отопительный сезон.
28 октября 2015 года, во время протестов "тарифного Майдана" под зданием Кабинета Министров в Киеве, чтобы успокоить протестующих - глава кабмина сообщил:
что приняты решения чтобы "облегчить жизнь гражданам".

- запроваджується механізм зміни застосування соціальної норми споживання газу;

- встановлюється соціальна норма в розмірі 1200 кубометрів на весь опалювальний сезон (6 місяців).
Це означає, що людина може сама визначати, скільки газу використовувати в рамках соціальної норми щомісяця протягом опалювального сезону;

- у лютому 2016 року буде здійснено контроль реальних витрат населенням газу для опалення та оцінено необхідність збільшення соціальної норми у випадку холодної зими.

Глава Уряду також підписав постанову, якою спрощує перерахування субсидій за житлово-комунальні послуги на зимовий період. Воно буде здійснюватися в автоматичному режимі без подання повторних заявок.

Урядом також вносяться зміни до порядку перерахунку вартості опалення підприємств ЖКГ, який буде проводитися в щомісячному режимі в залежності від зовнішніх температур, а не раз на півроку, як було раніше.

Прийнято також рішення, згідно з яким за результатами першого кварталу наступного року в залежності від ціни імпортованого газу та курсу національної валюти буде здійснено коригування ринкової ціни природнього газу.

Прем’єр-міністр України підписав зміни до постанови про встановлення державних соціальних стандартів в сфері житло-комунального обслуговування, яка передбачає встановлення коригуючих коефіцієнтів для розрахунку витрат газу, електричної та теплової енергії на потреби опалення залежно від кількості поверхів будинків, нормативи користування послугами для централізованого опалення за умови обладнання житлових будинків приладами обліку теплової енергії, газопостачання за наявності за відсутності газових лічильників, електричною енергією для індивідуального опалення, диференційовано за періодами часу.

В верховной радє вже знаходяться два законопроекти – про прозорість нарахування тарифів і про НКРЕКП, який передбачає незалежність цього органу.

-----------------
Поживемо - побачимо, що буде.По метке СУБСИДИЯ, смотрите другие похожие материалы.

Комментариев нет:

Отправить комментарий