Как создавали тер. громаду в Ивано-Франковске, 50 человек и юрлицо

ЧИ ЗДАТНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД УВАЖАТИ СЕБЕ і СТАТИ ВЛАСНИКОМ, А НЕ ПРОДОВЖУВАТИ БУТИ РАБОМ ??!

В Україні війна, народ вибрав бариг-олігархів на керівні посади країни, а останні продовжують грабувати національне багатство Народу України та володіти і додатково оволодівати Власністю Народу, яка ще не вкрадена попередніми керівниками держави в Україні!Як вплинути тепер на вибрану народом владу та захистити себе і громадян-жителів, які проживають в м. Івано-Франківську??!

Думаю, що провідникам в цьому напрямку (формування ТГ) необхідно припинити балачки, а НЕГАЙНО ініціювати робочу ініціативну групу для втілення в життя інструменту, яким буде можливість реально впливати на всі органи влади в Державі та органи влади в м. Івано-Франківську (надалі - м.ІФ)!

Подаю саму інформацію для ознайомлення з інструментом - як треба діяти?!!

Спочатку треба, щоби жителі-громадяни м.ІФ стати особою публічного права - (Безбалансовим відділенням територіальної громади міста Івано-Франківська № 1- 76018 з найменуванням «Ініціативна група жителів міста Івано-Франківська") та отримали цей статус, мати свою круглу гербову печатку (!!!), а тоді, відповіно до статей Конституції України та Європейської Хартії, Установчого положення ініціативної групи жителів міста Івано-Франківська, Регламент ведення зборів ініціативної групи жителів, відповідних складених і затверджених протоколів Установчих зборів ... лічильної комісії установчих зборів ініціативної групи жителів м. Івано-Франківська, призначеного Активу ... Порядку легалізації ініціативної групи - робити реальні кроки через складені нормативні Акти - виконавчі доручення ... розбиратись з усіма питаннями та ворогами в діючих органах влади в м. ІФ!

А поки-що, коли ми не маємо такого статусу як орган місцевого самоврядування -жителі м.ІФ поки не сформуємо цю ініціативну групу та відповідно затвердимо установче положення а в подальшому - Стату ТГ м. Івано-Франківська - ми НІХТО та ніяк НАС звати, бо байдуже передали свої повноваження ІРОДАМ?!!

Забрати ці повноваження - ВЛАСНИКА Національного багатства та ЗАСНОВНИКА органів державної влади та органів місцевого самоврядування можна тільки в такий спосіб, який нижче подаю!!!

... пошагового проведення ініціативною групою всіх заходів для затвердження та формування ініціативної групи ... а в подальшому - територіальної громади місті Івано-Франківську шляхом затвердження нового статуту.

Починати треба з самих ініціативних громадян м.ІФ в кількості 50 жителів + 10 ..., та за їх участі на установчих зборах прийняти і затвердити Протоколи, Регламент, установче положення Безбалансового відділення територіальної громади міста Івано-Франківська № 1-0000 з найменуванням «Ініціативна група жителів міста Івано-Франківська", та подати:

І. Установчі документи на легалізацію шляхом письмового повідомлення про заснування Безбалансового відділення територіальної громади міста Івано-Франківська № 1- 76018 з найменуванням «Ініціативна група жителів міста Івано-Франківська" :

ІІ. Установчі положення Безбалансового відділення Територіальної громади міста Івано-Франківська №1-0000 з найменуванням «Ініціативна група жителів міста Івано-Франківська" , які будуть прийняті ... установчими зборами Безбалансового відділення територіальної громади міста Івано-Франківська №1-0000 з найменуванням «Ініціативна група жителів міста Івано-Франківська".

ІІІ. Протоколи засідань Безбалансового відділення територіальної громади міста Івано-Франківська №1-0000 з найменуванням «Ініціативна група жителів міста Івано-Франківська" , які мають прийняті та затверджені установчими і загальними зборами для втілення в життя юридичної особи " Безбалансового відділення територіальної громади міста Івано-Франківська №1-0000 з найменуванням «Ініціативна група жителів міста Івано-Франківська", діяльність якого поширюється на адміністративну територію Територіальної громади міста Івано-Франківська (!!!)


Метою Безбалансового відділення територіальної громади міста Івано-Франківська №1-00000 з найменуванням «Ініціативна група жителів міста Івано-Франківська" є наступне:

1. Створення інших Безбалансових відділень Територіальної громади міста Івано-Франківська з назвами Безбалансового відділення територіальної громади міста Івано-Франківська №1-00000 з найменуванням «Ініціативна група жителів міста Івано-Франківська"

2. Скликання установчих зборів Територіальної громади міста Івано-Франківська;

3. Прийняття нового Статуту Територіальної громади міста Івано-Франківська;

4. Висунення спільного кандидата на посаду голови Територіальної громади міста Івано-Франківська;

5. Призначення голови Територіальної громади міста Івано-Франківська;

6. Створення системи органів безпосереднього управління Територіальної гро-мади міста Івано-Франківська , встановленої положеннями ст.5 та положеннями першої частини першого речення ст.143 Конституції України, шляхом скликання установчих зборів інших безбалансових відділень №1-00000 - № ... Територіальної громади міста Івано-Франківська з наступними назвами :

1) Комітет виборців Територіальної громади міста Івано-Франківська;
2) Комітет народних представникі Територіальної громади міста Івано-Франківська ;
3) Бюджетний комітет Територіальної громади міста Івано-Франківська;
4) Рахунковий комітет Територіальної громади міста Івано-Франківська ;
5) Комітет народних засідателів та присяжних Територіальної громади міста Івано-Франківська;
6) Комітет внутрішніх справ Територіальної громади міста Івано-Франківсь-ка;
7) Надзвичайний комітет Територіальної громади міста Івано-Франківська ;
8) Комітет «публічної інформації» Територіальної громади міста Івано-Фран-ківська;
9) Вуличні комітети самоорганізації населення Територіальної громади міста Івано-Франківська ;

7. Створення нових та додаткових джерел доходів місцевого бюджету Територіаль-ної громади міста Івано-Франківська , для забезпечення їй безпосереднього управління, через власні безбалансові відділення, всією адміністративною територією міста Івано-Франківська .
Територією діяльності Територіальної громади міста Івано-Франківська - є місто Івано-Франківськ, село ... .

Назва та адреса постійно діючого органу управління Безбалансового відділення Територіальної громади міста Івано-Франківська №1-0000 з найменуванням «Ініціативна група жителів міста Івано-Франківська" - є АКТИВ: вул. Грушевського, будинок 21 в м. Івано-Франківську, адреса для листування: вул. Петрушевича, 1а в м. Івано-Франківську.

PS. З документами, які уже виготовлені на зборах в одному із населених пунктів ... за якими (подібними вище ) ... "Безбалансове відділення територіальної громади ... з найменуванням «Ініціативна група жителів ..." стала юричною особою практично - за два засідання (16-30 листопада 2014 року), яка є юридичною особою (91-93 ЦК) має печатку, діє на підставі установчого полодення, - подали в суд 30.11.2014 року та виграла справу захистивши власність територіальної громади (майно і грошові кошти) -ухвалене остаточне рішення 25.12.14.!!!
Прошу провокаторів не турбувати, а порядним громадянам відкривається зелена дорога стати ЛЮДИНОЮ!

Статут та всі документи установчі готові для їх затвердження! Потрібна тільки ваша участь в реалізації СВОЇХ ПРАВ для повернення кожному громадянину його частки ВЛАСНОСТІ в ДЕРЖАВНІЙ ВЛАСНОСТІ, яка - є ВЛАСНІСТЮ

З повагою, Олександра Зв"язок: ел. адр: Misiya_777@mail.ru
Мій тел. 050 545 57 55

Смотрите по метке ГРОМАДА, другие материалы по этой теме на сайте.Как идет реформа "от власти" по укрупнению громад, которые не созданы, в ИФ-области.

Адміністративно-територіальна реформа, яку впроваджує влада - змова олігархічно-бандитського клану проти власника державної власності і комунальної власності, яким (власником) - є український народ (ст.13 КУ, ст. 324 ЦКУ) і територіальні громади (ст-13, 140-143 КУ, ст. 327 ЦК України).

На президії Івано-Франківської обласної ради презентують перспективний план об'єднання громад у районах Прикарпаття.
Посилаються на економічні показники майбутніх громад.
ЗМІ Прикарпаття звітують про корупційні труди,- подвиги чиновників.
Напередодні позачергової сесії Івано-Франківської обласної ради, де буде розглядатися адміністративна реорганізація області, проходить президія обласної ради. Влада презентує перспективний план об’єднання громад, в результаті якого на Прикарпатті утворюється новий адмінподіл і 40 ОТГ.

Новий проект з детальним описом по селах оприлюднили на сайті ОДА, який передбачає 40 адміністративних одиниць замість 70, які були запропоновані у попередньому варіанті плану.

Активісти від громадськості кажуть, що об’єднання громад Івано-Франківщини відбулися кулуарно.
Дії Івано-Франківської ОДА та Офісу реформ ставлять під загрозу проведення децентралізації в області, порушують принцип добровільності об’єднання та створюють протестні настрої в самих громадах.

З багатьох виступів голів сільських рад, явно, випливає корупція чиновництва, квотування партій після майдану, коаліційність центальної влади та місцевого самоврядування.
Зовсім відсутна програма виконання реформ місцевого врядування.

Всі владні чиновники хочуть протягнути питання до виборів,потім пропхнути свій, коаліційний закончик.

Закликаємо громадські організації,фахівців,громадян,патріотів,українців об’єднуватися в ініціативну групу і терміново впроваджувати реформи.

Є цікавий варіант простої і ЧЕСНОЇ реформи, стисло про реформу Меньшова http://m-ua.info/843Комментариев нет:

Отправить комментарий