Льготные пенсии, отменить и проверить откуда недвижимость и счета в банках.

Пенсионный закон должен быть один для всех.
Как и возраст выхода на пенсию.
Исключение, только для оперативных сотрудников милиции (которые ловят преступников) и пожарников, которые непосредственно тушат пожары.

Непристойно большие пенсии, есть ли совесть?
Рекорд - пенсия  в 130 тысяч грн в месяц , которую получает бывший глава Нацбанка Украины Владимир Стельмах.

А герой Майдана, который рефинансировал частные банки, когда стал главой НБУ:

"І не вдавився!? І на Майдані вкрадене кісткою в горлі не стало!? ((((
Представник президента у Верховній Раді Степан Кубів на посаді глави Національного банку України отримував близько 139 000 грн на місяць.
Відповідні дані оприлюднив у своєму Facebook один із кандидатів у члени Вищої ради юстиції Ростислав Кравець.
«Отримали нарешті від НБУ дані щодо зарплати Кубіва на посаді голови НБУ. Середня зарплата становила близько 139 000 грн на місяць.

Цікаво, скільки цей комендант будинку профспілок віддав на відновлення згорілого будинку профспілок чи придбав бронежилетів для армії, а може тепловізорів чи касок з медикаментами. Те що він курс зробив з 8 до 12 і витратив майже 100 млрд грн на підтримку банків банкрутів під неіснуючі застави це відомо, а ось, що ще», – написав він."

Такая несправедливая зарплата, потом также ему даст заоблачную пенсию.

Міняти несправедливу пенсійну систему влада готова лише частково.
"На 9 тисяч гривень пенсії прожити можна. Скромно, але можна", - ділиться своїми міркуваннями про ініціативу уряду обмежити максимальний розмір пенсії 12 прожитковими мінімумами депутат від БЮТ Володимир Яворівський.
Як зазначає видання, подібні міркування для 75% літніх українців, чий доход не перевищує 1000 гривень, звучать як знущання.

Вони і не здогадуються, скільки на заслуженому відпочинку отримують їхні співвітчизники-можновладці. Завісу цієї таємниці трохи відкрив глава правління державного Пенсійного фонду Борис Зайчук. За його словами, 107 тисяч колишніх держслужбовців у середньому отримують пенсію у розмірі 5,6 тисяч гривень. Приблизно 3 тисячам з них держава виплачує понад 10 тисяч гривень, а шістьом - понад 20 тисяч. Серед них льотчик-випробувач, Герої України і чорнобилець - але жодного прізвища Зайчук не назвав. Втім, пише видання, схоже, глава правління Пенсійного фонду не розповів не лише це, але й пікантніші подробиці. Якщо вірити офіційній заяві нардепа Олега Ляшка, в "щасливій шестірці" є й колишні держслужбовці.

Пенсія Володимира Стельмаха, екс-глави Нацбанку, складає, за словами парламентаря, рекордні 130 тисяч гривень. Ще один момент, який Зайчук не став пояснювати, - це те, чому рік тому пенсіонерів, яким держава щомісячно виплачує більше 20 тисяч, за його ж словами, було шість десятків - вдесятеро більше, ніж їх нібито є зараз. За даними "Корреспондента", близько 1 тисячі колишніх нардепів отримують приблизно 15 тисяч гривень.

Трохи більше - 18 тисяч - отримує екс-президент Леонід Кравчук. Але це не межа. За словами колишнього члена Кабміну Юлії Тимошенко, що не побажав називати своє ім’я, максимальна пенсія, яку отримує один з депутатів Верховної ради, складає 25 тисяч гривень. Не менше за колег-парламентарів отримують і деякі судді Конституційного суду. Але рекордсменом залишається Національний банк.
Як з’ясувало видання, зарплата Олега Дащенка, колишнього виконавчого директора з питань готівково-грошового обігу НБУ, складала близько 70 тисяч гривень, тобто його пенсія складає приблизно 50 тисяч.Втім, пише видання, народні обранці - не найзаможніші пенсіонери країни. З ними на рівних конкурують керівники силових структур. Наприклад, ще в 2005 році тодішній глава МВС Микола Білоконь нарахував собі 14 тисяч гривень на місяць (по тодішньому курсу - 3 тисячі доларів).

Солідно забезпечений, судячи з зарплати екс-глави СБУ Валентина Наливайченка (у 2007 році вона дорівнювала 19 тис. грн), і колишній керівний склад цього силового відомства. При тому розрахунку розміру пенсій, який застосовують в Україні до держслужбовців, вони можуть розраховувати як мінімум на 15 тисяч.
Перед Новим роком Кабмін підготував законопроект, що обмежує максимальний розмір пенсій 12-ма мінімальними пенсіями - на сьогодні 8808 гривень.

Смотрите другие статьи сайта (по меткам и месяцам), делитесь с друзьями...

Комментариев нет:

Отправить комментарий