Образец заполнения бланков субсидии - 2015. Как установить бесплатно счетчик.

Постановою передбачено (смотрите по метке СУБСИДИЯ, текст Постановы),
що підприємствами, які надають послуги з газопостачання, електропостачання та централізованого опалення до 15 квітня та до 1 листопада 2015 року, будуть доставлені до споживачів бланки заяв про призначення житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.

Заяву про призначення житлової субсидії та декларацію про доходи і витрати осіб, які звертаються за призначенням житлової субсидії, заповнює особа, на яку відкрито особовий рахунок по сплаті житлово-комунальних послуг за місцем реєстрації.
Особи, які орендують житло, додають до Заяви договір найму (оренди) житла.
Крім Заяви та Декларації, заборонено вимагати від громадян інші документи, довідки тощо.

У Заяві необхідно підкреслити, на які види послуг призначати субсидію («на оплату житлово-комунальних послуг» та/або «на придбання твердого палива та скрапленого газу»).
Якщо домогосподарство користується твердим паливом, скрапленим газом та комунальними послугами, необхідно підкреслити все.

У Заяві про призначення житлової субсидії також необхідно:

1) у графі «Номер особового рахунку» – вказати номер особового рахунку, який міститься у договорі про надання послуг, платіжному документі (квитанції, розрахунковій книжці) на оплату відповідної послуги;

2) у графі «Найменування організації, що надає послуги» – вказати назву організації, що міститься у договорі про надання послуг, платіжному документі (квитанції, розрахунковій книжці) на оплату відповідної послуги;

3) у графі «Примітки» – зазначається наявність або відсутність засобів обліку, а саме «є лічильник»/«немає лічильника».


Декларація про доходи і витрати осіб, які звертаються за призначенням житлової субсидії

Розділ І. Загальні відомості Вказуються відомості про всіх осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні (або фактично проживаючих – для осіб, які орендують житло і вказані у договорі оренди, або для індивідуальних забудовників, будинки яких не прийняті в експлуатацію), яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги.

Розділ ІІ. Всі види доходів осіб, які зареєстровані (фактично проживають) у житловому приміщенні/будинку, у тому числі, від розміщення депозитів, здачі майна в оренду за період з ________ 20__ р. до ______ 20__ року.
Заповнюються відомості про всі види доходів за попередній календарний рік (12 місяців 2014 року) осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні (або фактично проживаючих, зазначених у договорі оренди):
заробітна плата, пенсія, допомога (крім її частини, виплата якої здійснюється одноразово, зокрема, при народженні дитини), стипендія, грошове забезпечення, аліменти, виплати відповідно до умов цивільно-правового договору, доходи від підприємницької діяльності, здачі майна в оренду, від продажу майна та немайнових прав, сільськогосподарської продукції, дивіденди, проценти від розміщення депозитів тощо.
Доходи вказуються без урахування податку з доходів фізичних осіб із зазначенням установи, організації, підприємства, де отримується дохід.

Розділ ІІІ. Інформація про витрати на придбання майна, товарів або оплату послуг на суму, що перевищує 50 тис. гривень, які здійснені протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням житлової субсидії.
Вказується інформація про одноразову купівлю майна або оплату послуг протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії на суму, яка на час купівлі (оплати) перевищує 50 тис. грн.
Смотрите по метке СУБСИДИЯ, другие материалы по теме.


Дополнение от 9 апреля 2015 года, для тех у кого нет приборов учёта.

Приборы учета оказания услуг ЖКХ (счетчики) для населения должны устанавливать обслуживающие компании, перед заседанием Кабинета министров заявил премьер-министр Арсений Яценюк.
"Приборы учета в соответствии с законодательством должны ставить компании, которые предоставляют соответствующую услугу и это включается в тариф.

"НКРЭКУ обязана обеспечить финансирование для таких компаний, а компании, свою очередь, обязаны поставить приборы учета для граждан."

Подавайте прості заяви до жк-постачальників на безоплатне встановлення лічильників.
Ясна річ - буде відмова чи ігнорування. Але це вже 100% юридична
ПІДСТАВА для зменшення платежів або їх повернення по суду!

"введення споживачів в оману", "завдання майнової шкоди шляхом обману або зловживання довірою", "стягнення шкоди, спричиненої незаконною діяльністю органу державної влади" 
(судовий збір не платиться! - ст.3 п.2 пп.13 Закону №3674-УІ)


1 комментарий:

 1. Анонимный4/10/2015

  Наталия Кетрарь. Поражает неутомимая твердолобость дятла, с которой все халдеи-чиновники повторяют мантру о субсидиях.
  Что могут решить 500 грн в «платежке» на три тысячи, которые, к тому же, могут в любой момент отнять обратно в двойном размере?

  Не нужно иметь большого ума, чтобы уже вчера понять, что новые тарифы подавляющее большинство населения оплачивать даже в половинном объеме НЕ БУДЕТ, поскольку просто не потянет )))
  Снежный ком задолженностей будет расти в геометрической прогрессии и к тяжелому зимнему периоду страна подойдет с МИЛЛИАРДНЫМИ долгами за «коммуналку»...
  «Решить» эти долги можно будет только «прощением» их, так как деньги у людей не появятся еще года три-четыре, а у пенсионеров - никогда.
  Однако после такого «прощения» платить перестанут даже те, кто платить в состоянии,)))
  Неужели такой простой прогноз не в состоянии сделать сенины-петины сраные экОНАНИСТЫ?
  Решение проблем страны за счет её населения, вообще не требует экономического образования, это может сделать идиот с тремя классами образования.
  Такая политика заканчивается для «реформаторов» одинаково- на помойке )))

  ОтветитьУдалить