АТО – преступление против Украины? Вопросы с ответами в будущем. Август 2014.

На восточной Украине идет война!
Про це вже тепер кричать усі. Але наш президент, уряд та РНБО як оглухли. У них АТО. Чи в Україні війни апріорі не може бути? На її території є вороже військо, надсучасна зброя, але усе це чомусь для наших командувачів – тероризм.

Якщо поцікавитися, як в Україні законодавством визначено поняття антитерористична операція, то це звучить приблизно так::
«Комплекс скоординованих спеціальних заходів, спрямованих на попередження, запобігання та припинення злочинних діянь, здійснюваних з терористичною метою, звільнення заручників, знешкодження терористів, мінімізацію наслідків терористичного акту чи іншого злочину здійснюваного з терористичною метою. Для організації і проведення антитерористичних операцій та координації діяльності суб'єктів, які ведуть боротьбу з тероризмом чи залучаються до антитерористичних операцій, згідно з Указом Президента України від 11 грудня 1998 року створено Антитерористичний центр при Службі безпеки України». І саме в одному із пунктів щодо діяльності Антитерористичного центру вказується, що він «організовує і проводить АТО та координує діяльність суб'єктів боротьби з тероризмом».

Усе, що приводиться вище, дуже було б актуальним, якби це АТО розпочали ще 2 березня, коли на Сході почали з’являтися перші «колоради». А ще краще передбачили б цю ситуацію і недопустили б, як це вимагають спеціальні нормативні акти. Однак, як пам’ятаємо, нічого такого ми і близько не побачали. Нам лише показували, як на Донбасі захоплюють адмінбудівлі, як б’ють людей, а міліція зраджує Україну. І все.
Тобто нова влада просто виступила речником. І коли вже через півтора місяця після цього Донецька і Луганська область кишіла від найманців з Росії, нам повідомили, що розпочинають АТО.
(Хоча якби не громадськість, яка обурювалася такою безпрецидентною халатністю, і хором не заволала, що влада і далі продовжує «зливати» Україну, можливо ніякого АТО й не оголошували).
Складається враження, що наша влада чекала, коли там і справді стане дуже гаряче, щоб тоді під маркою АТО кинути фактично не готових хлопців у пекельний котел. Бо до АТО СБУ готує спеціальні підрозділи, а ще «організовує і проводить командно-штабні і тактико-спеціальні навчання та тренування».
Вже від самого початку військових дій нам говорили, що з Росії надходить як зброя, так і жива сила, проте навіть і не йшлося, аби одразу захистити кордони і по максимуму зупинити ворога.
Далі все частіше чуємо, що наші військові потрапили у засаду або обстріяляні у чистому полі. Тобто що не день, то жертв усе більше і більше.

Політиків і ті, хто воює на Сході, неодноразово наголошували, що вкрай необхідно перекрити кордон і оголосити у цих двох областях військовий стан, та наша влада стоїть на своєму: не можна, недоцільно, рано.
Це відверта зрада українського народу і найперше українських воїнів, які готові захищати Україну у найважчих умовах! А про забезпечення армії. Нічого не змінилося й тоді, коли почали збивати наші військові літаки.
Обстріл системою залпового вогню "Град" українських військових з російських територій, колони танків, артилерійських установок, бронетанкових машин, і тих же систем залпового вогню, тисячі російських найманців, які проникають на територію України з російського боку – що ще треба, аби визнати, що Росія веде повномасштабну війну проти України? Це не антитерористична операція, а російсько-українська війна!

Дійшло до того, що новопризначений міністр оборони України генерал-полковник Валерій Гелетей заявив: «Щоденно десятки разів проходять обстріли силовиків з території Росії, а також терористами із російської зброї, яка зараз, за нашою інформацією, знаходиться на території Донецької і Луганської області. Раніше терористи навіть не розуміли, що таке «Бук-М1», ПЗРК, але сьогодні у них  цього достатньо. Наприклад, недавно в Слов’янську нами було вилучено три КамАЗи із найновішою зброєю, яка потрапила саме з території Російської Федерації. Частина цієї зброї передана терористами з військових частин Збройних Сил України, які після анексії Криму були захвачені російськими військовими. Сьогодні Росія відкрито підтримує терористів, і не просто підтримує – вона активно провокує усі процеси, які відбуваються, вона приміняє силу, приміняє зброю, перекидає російських найманців на нашу територію».

Питання до Турчинова і Яценюка: чому, «здаючи» Крим, віддали і зброю, хоча ми добре памятаємо, що нас переконували що українська армія погано оснащена?
Чому за цей злочин ніхто з них не відповів?
Коли сам міністр оборони переконує, що у нас стільки російської зброї і при цьому не вимагає перекорити кордони і оголосити військовий стан, то як це назвати: тупість, безвідповідальність чи знову-таки зрада?

Радник міністра оборни Антон Геращенко ще більш переконливіший, заявляючи: «Щоденно в Україну поступає нова сотня, а інколи тисяча найманців, які вербують по усій Росії». Про який тероризм і терористів уже може йти мова? Але якщо влада так тупо стоїть на АТО, тоді про яку мобілізацію теж може йти мова? Бо АТО – це справа підготовлених працівників СБУ!
А Геращенко розповідає, що потрібні фахові артилеристи, танкісти.
Кого обдурюєшь Порошенко?
Бо у цій ситуації президент виглядає звичайним брехуном (якщо не зрадником), продовжуючи це АТО! Хто, хто, а Президент за свої слова має відповідати!
А коли до цього всього Порошенко ще плете, що під час військового стану нам не дадуть гроші, то можна його сприймати, як адекватну й відповідальну людину? ГРОШІ вартніші людського життя!
Порошенко один можете армію забезпечити, якщо заглянете у свої «закрома»! А ще підключіть тих десяток людей, які привласнили собі усе державне українське добро – і наша армія, і наша Україна буде забезпечена у цей складний час усім.

Уже стріляють із території Росії, завозять усю техніку – а кордони навстіж! Війна іде, яку не пам’ятають тут від часів Другої світової, а у нас мирний час!
Мало того, що держава відсторонилася у забезпеченні війська усім необхідним, то ще й підтримує путінську агресію: завозьте усе, що треба для винищення наших військових, заходьте усі бажаючі повоювати з нашими вояками.
Усі, хто воює на Сході, в один голос заявляють, що при введенні військового стану ситуація змінилася б корінним чином. Це дало б нашим військовим додаткові можливості легально контролювати ситуацію у визволених районах і не тільки.
Проте складається враження, що Порошенко і К таки чекають «миротворців» від Путіна, а тому не заважають йому уже пакувати Схід військовими і озброєнням.
І те, що наші бійці уже гинуть сотнями, президента, як бачимо, зовсім не турбує.
А якщо РФ не обмежиться Донбасом, що тоді робитимуть наша недолугі керманичі? Стає страшно: кого ми привели до влади, стоячи на Майдані!

Boris Rebec:
Крым - это оплата Юлькиных долгов Путину. Поэтому Турчинов и Яценюк пальцем не пошевелили кода РФ аннексировала Крым.
Их первыми нужно судить за предательство. Именно они виновны и в том, что не принят закон о люстрации. Это им очень выгодно.
Вы оглянитесь кругом - кто остался у власти? Правильно, дважды, а то и трижды перекрасившиеся. Бютовцы стали регионалами, а теперь наоборот!
От Порошенка нужно требовать не только называть вещи и события своими именами, но и действовать адекватно. Такое поведение Президента позволяет чинушам на гражданке и генералам в армии творить беспредел. На ихних руках кровь убитых солдат.
Кабинетные полководцы ни за что не отвечающие, многого, как выяснилось не умеющие должны быть отправлены на пенсию не генеральскую, а социальную.
Их вклад мизерный, а по сути отрицательный.
Порошенко у тех, кто придет с войны уже сейчас забирает кусок хлеба. Ведь ребята не призывались в структуры МВД и мобилизацию МВД не проводит, а значит все воевавшие получат ПШИК. Законы ведь не отражают сущность и потребность существующей ситуации.
А слова и обещания Порошенко на хлеб не положишь! Так значит врет очередной наш гарант! А мы то думали, надеялись!

Borys Lazebniy:
Абсолютная правда. Давайте вытянем голову из песка и посмотрим правде в глаза.
Главный предатель- Верховный главнокомандующий. Это проект Путина. Попробую обосновать очевидные вещи. Всё отработано давно. Как пришел к власти Путин? Правильно во время второй чеченской войны. Мы выбирали в один тур тоже из-за войны.
ПП внедрили на майдан. После Турчинов создал предпосылки для его избрания не предотвратив разрастание конфликта в Донбассе.
Порошенко хуже Януковича. т.к. он хитрее. Он подписал ассоциацию но не собирается её ратифицировать никогда!!
Он будет затягивать войну что-бы выбить на войне лучших и активных ребят.
Ведь весь Майдан на фронте. Он не продал свои активы и не собирается. Он буде сотрудничать с РФ всегда. только надо уничтожить лучших людей. И предлог есть-война.

Вадим Кварцяный:
Военкоматы, почему то в мясорубку бросают пацанов 18-20 летних, которые только школу закончили, при том что взрослых мужиков-добровольцев военкоматы отфутболивают?
Был сюжет - в Житомире мужики 40-50 лет пришли в военкомат, чтобы взяли добровольцами - хрен там!
Хотя все в нормальной физической форме, все служили, в том числе в спецназе и в горячих точках. Зато мальчишек гребут за милую душу.
Сколько их сейчас по госпиталям без рук, без ног 20 летних! А ведь они только жить начали! Сегодня умер в киевском госпитале паренек из 95-й. Ему еще и двадцати не было. Руку и ногу оторвало. Думали, хоть после проколов прошлой мобилизации какие то выводы сделают - нихрена, тот же бардак.
Такое впечатление, что военкомы действительно ждут, чтобы им забашляли - одни за то, чтобы не идти в армию, а другие - чтобы на фронт попасть.
За это судить надо гребаных военкомов! Да и всю систему.

Комментариев нет:

Отправить комментарий