Милиция: идите сами разбирайтесь с бандитами, которые захватили ваш дом.

Такого в моєму житті ще не було.
26.06.2014 року міліція виїхала за моїм викликом в захоплене приміщення, що належить мені на правах приватної власності, і де знаходяться бандити, не встановила осіб, не затримала їх, а побазарила про те, що бандити хочуть поговорити зі мною,  оскільки мають претензії і тому мене там чекають і поїхала.

І мені це міліціонер говорить : "Вони вас чекають з автоматами".

Здається нам треба було дожити до того ,щоб все побачити відверто, цинічно уготоване для УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ олігархами і злочинним органами влади:

Президент - злочинець не вводить військовий стан, щоб нас і наших дітей вбивали;
- міліція і не тільки пособнічають бандитам отримуючи зарплатню з бюджету держави;
- бандити тепер не зобовязані показувати паспорт так, як особистість їх ніхто не буде встановлювати, навіть якщо це можливо.

Чого ж з питаннями не зайшли до пана кунченко , місцевого олігарха,  який живе поряд в 100 метрах,  депутата неіснуючої вру і по сумісництву тепер пахана, чи їнших крадіїв національного багатства ? Чи у них до такиих немає притензій?

Уявляєте собі приходите додому,  майно запаковано, а бандити вже не біжать,  як раніще, а чекають приїзду міліції, щоб їй пояснити - що у них до вас є питатння чи притензії.

Ця війна вже свідчить - немає окремо чиновників, окремо олігархів, окремо бандитів, є зрощена злочинна система, яка проявляється на Сході як одне ціле у полюванні вже не тільки за публічною власністю національним багатством 46 млн. УКРАЇНЦІВ, а уже і за їх приватною власністю, у тому числі і за життям.

Невже це ми з вами збудували своєю байдужістю?

А планували ж інше? Найкращу країну в світі ?

Але за ради такої треба було не бути байдужими і виконати Конституцію, а це значить:

- Українській нації національної держави України усвідомити свою відповідальність за національне багатство України ,як складову національної БЕЗПЕКИ держави :
- оформити національне багатьство на громадян України через територіальні громади зі статусом власника зупинивши розкрадання і фінансування трьохголового чудовиська: олігархів,  чиновників в неіснуючих органах влади і бандитів;
- в результаті отримати інструмент примноження національного багатства саме для блага УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ, як це зробили в цивілізованих країнах.

Згоджуємося, на оформлення єдиної конституційної, законної  ВЛАДИ - УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ.
Р. Білоцерківська 

Что будет с восточной Украиной ?

Помаранчевый член и голубые яйца

Продолжение УССР. Противников государства ва за счёт государства хоронить?

Волки помогли родить женщине и спасли ребёнка.

Комментариев нет:

Отправить комментарий