Почему боснийцы протестуют? Или яценюк,порошенко,тягнибок,кличко-идите нахуй!

Коррупция
Несправедливая приватизация социалистической (народной) собственности
Низкий уровень жизни по европейским меркам
Сервис для людей:


Босния (серб. Босна; хорв. Bosna) — исторический регион, составляющий большую часть (80%) современной Боснии и Герцеговины.

Босния и Герцеговина — государство в центральной части Балканского полуострова.
Граничит на западе и севере с Хорватией, на востоке — с Сербией, на юго-востоке — с Черногорией. Имеет небольшой выход к Адриатическому морю — около 24,5 км береговой линии.
Население - 4,4 млн. человек.

Дополнение от 9.02.2014:
Президент Боснии и Герцеговины Ж. Будимир арестован за коррупцию.
Вместе с ним под арестом оказались еще 19 представителей власти.
Задержанным инкриминируют превышение должностных полномочий, взяточничество, причастность к организованной преступности и торговлю наркотиками.


А  в  Украине,  почему  такое  состояние, краткий  и  точный  анализ:
Українець Злий_9.02.2014_фейсбук

Хочу пояснити свою позицію всім друзям, які чомусь не розуміють мого ставлення до зрадників народу України-псевдоопозиції.

1) нас зрадили ще до виборів в ВР-2012-року. Це факт,який я можу дуже просто пояснити.
2) Оппа вийшла і закликала на Майдан -НА РЕВОЛЮЦІЮ!! під проєкт" льовочкіна-фірташа" -зміна уряду і відставка азірова.
Фірташу було потрібно зміцнити свої позиції в Уряді - можливості розкрадання бюджетних коштів, унеможливити плани "сім'ї" викинути його з посередників між "газпромом" і НАК"Нафтогаз-України"
3)Оппа була співучасником підготовки до силового розгону студентів. Засвітилася. Перестаралися.
4) ніхто з Оппи ,льовочкіна-фірташа,преза,клюєва,медведчука....,ніхто не розраховував на таку реакцію громадян і такий массовий вихід їх на вулицю.
5)Спонсорами великого Майдану (з 01-12-2013-року були олігархи-група фірташа, частково пінчука, коломойського, порошенка. Пізніше - кияни+діаспора+ Европа+США.
Де гроші останніх - питання???
6) Небажання захоплювати владу і тим самим давати можливість громадянам країни зламати Систему- ОЧЕВИДНА і обговоренню не підлягає.
Небажання захоплювати держустанови, вихід на парламентські торги + всебічне затягування часу - є підтвердженням окремих цілей, які різняться з громадою України.
7) Звичайно ,що така бездіяльність втомлює народ, вимиває кошти (за які НІРАЗУ ніхто невідзвітував) і тим самим значно послабшує подальше протистояння провладній силовій машині, до якої частково долучились спецслужби Росії.
8) Всіх,хто почав оборонятись від надмірно застосованої сили-було названо провокаторами, пізніше-екстремістами (наступна назва буде-терористи, з подачи захєрчєнка).
Як ремарка-якби не спротив СпСп (Спільна справа), ПС (Правий сектор), Майдану вже не було б, а залишки найбільш активних патріотів добивали б по тюрмам і посадкам.
8) Знищення (інформаційне і частково-силове) більш активної частини Майдану, яка готова до спротиву - СпСп, тепер ПС.
Здача споруд-мінЮстиції-клічком(удар)мін АПК-(свобода) Львівська ОДА,Рівенська ОДА,Франківська ОДА,Тернопільська ОДА; Захват влади сволотою в КМДА і УД,для подальшої передачі їх клюєву,як і всі вищеперераховані споруди..
А меж іншим,хам пішов на перемовини(яких сам попросив) лише тоді,коли почали захоплювати ПО ВСІЙ КРАЇНІ..Згадайте мапи ,де їхні області скорочувались кожного дня.
Сфера впливу ВТРАЧАЛАСЬ!!! Це була істерика!!
Зараз сволота (Свобода) все повернула бандитам.
Та сама сволота,яка не брала участі в їх захопленні. Задайте собі питання- НАВІЩО?

Як резюме-Революції не бувають довгими -ЦЕ ФАКТ.
Якщо їх затягують, то точно щось виторговують, але ТОЧНО не зміну Системи, або працюють на розхитування ї держави, на сценарій військового вторгнення карательними військами...
Дії оппи вже привели Майдан до крові, а зараз вони, заради нових посад в Уряді готові на поділ країни, остаточне знищення її економіки і вторгнення іноземних війск.
Ну і ,як всім вже відомо-вся четвірка псевдоопозиціонерів з нетрадиційною політичною орієнтацією НЕ Є СУБ'ЄКТАМИ на цій Революції.
Нам потрібні такі лідери? А чому б нам всерйоз не довірити і допомогти таким, які спалили за собою мости-Парубій,Ярош,Гриценко,Садовий...?
Думайте, Друзі!!!
Нам в цій країні жити, нам цю Революцію доводити до кінця, що б не було, як в Киргизії.
Ми ж не киргизи...

Українець Злий_13.02.2014_фейсбук

турчинов, яценюк, порошенко, тягнибок, клічко-йдіть нахуй!

Народ України не цікавить зараз, ані Конституція (банда не виконує жодних законів, клала на право), ані Ваші тьорки в грьобаному парламенті, який з самого початку дескридитував себе, як окрема гілка влади, ані ваша грьобана дєлюга корита (яценюка в прем'єри, пороха в спікери.., кого куди, якими міністерствами..Інші візмуть грошима.)

Нас цікавлять тіж самі вимоги, з якими ми вийшли на Майдани країни.
Покарання виновних в катуванні, вбивстві українців.
Покарання суддів, прокурорів за сфабриковані справи і знищення правосудності в державі.
Воля всім учасникам протестів проти диючого Режиму.
Закриття справ і мараторій на затримання протестувальників.
Відставка псевдопрезидента, псевдо- ВР.
Відставка ЦВК. Новий закон про вибори.Призначення нових виборів, не пізніше кінця травня 2014-року.
Повний злам діючої олігархічно-бандитсько-партократичної Системи.
Розбудова нової на національній основі.
турчинов, яценюк, порошенко, тягнибок, клічко-йдіть нахуй!

Yuri Makarov_13.02.2014_фейсбук

Этот проект вызвал сначала горестное, тяжкое недоумение, а потом, когда провалился -- взрыв злорадства. Мы кричим, что это уже не Евромайдан, это просто за Украину, -- но они не переходят на нашу сторону, потому что им не нужна ни Европа, ни -- традиционно -- Украина. Им нужен ноль. Ничто. Отсутствие идентификации.

А тут, как ни крути, Украина упорно оказывается Украиной. Поэтому эти люди постоянно сползают в регионализм -- они "крымские", "харьковчане", "одесситы", "донецкие" -- они не могут назвать себя "русскими", у них нет возможности назвать себя "советскими", но быть "украинцами" для них -- недопустимо. Отсюда всякие безумные анэтничные "казаки" и "Союз деникинских юрт Белокуракино". Они кто угодно и шо попало, но только не украинцы. Поразительный "отрицательный" этнос неукраинцев в Украине.

Вот это и есть цена идентификации. Они готовы ее платить бесконечно. Всеми силами, чем угодно они готовы откупаться от украинской идентификации -- бандитизмом власти, собственной нищетой, подлостью, ничтожеством, моральным падением. Только бы не становиться украинцами, не признавать эту страну, не превратиться в нее. И мы тоже платим эту цену -- своим отчаяньем, бесконечными безнадежными спорами, своими жизнями, которые ломает и раздавливает разрастающаяся за их счет бандитская власть. Цена идентификации -- черная дыра, куда годами, десятилетиями проваливается ресурс большой, богатой, сильной страны.
Неопределенность, не-Украина, недострана, ничто. Аннигилирующая с материей анти-материя, взаимно уничтожающаяся цена, с нашей и с их стороны, на которой навариваются миллиарды."

Комментариев нет:

Отправить комментарий