Признаки богатства: у нас и у них.

В странах бывшего СССР большое значение придается внешним признакам богатства: фирменным сумкам, дорогим часам, машинам, шубам, ювелирным украшениям и пр.
Если человек, хочет, чтобы его уважали, он должен создать "витрину".

В США миллионеры в пятом поколении ходят в самое обычной одежде и ездят на самых обычных машинах.
Внешние признаки статуса таковы:
- район, в котором ты живешь,
- физическая форма.

У нас можно встретить состоятельных мужчин и женщин, не следящих за своей формой:
с большими животами, неухоженными волосами, перхотью на пиджаке.
Причем, атрибуты богатства у них налицо: крутая машина, дорогой костюм, часы и пр.

На западе состоятельные люди уделяют большое внимание внешности. Это здоровая пища, от которой появляются свежий цвет лица и блеск в глазах. Это спортзал, фитнес, от которых фигура становится подтянутой, это великолепные зубы и т. д.
Вот тогда получается красавец-миллиардер а ля Ричард Гир из фильма «Красотка» или Владислав Доронин. Такой легко сможет обаять супермодель №1, да и не только ее.

Думаю, скоро мода на ухоженную внешность и идеальную физическую форму дойдет и до нас, и наши мультимиллионеры тоже поголовно станут выглядеть не хуже голливудских звезд:)

 marge

Сюда для Удачи
Почему "новые русские"  одеваои пиджаки малинового цвета.


http://svit24.net/images/stories/articles/2012/Zdorovie/09-2012/1348612891_pidjak.jpg

Вчені виявили вплив червоного кольору і його відтінків на організм:

червоний одяг чоловіків приваблює і манить жінок, викликаючи в дамах інтимну схильність.
Американські дослідники на чолі з професором психології Ендрю Еліотом з Університету Рочестера провели більше 2-х тисяч експериментів, в якому взяло участь більше сотні жінок. Дамам показували фотографії чоловіків в різнокольорових майках. Було виявлено, чоловіки одягнені в одяг червоних тонів здаються жінкам більш привабливими і сексуальними. При цьому випробовувані слабкої статі не могли пояснити, чим саме приваблює їх цей колір.
«Тяжіння виникає на рівні підсвідомості. І, мабуть, дісталося від тварин, чиї інстинкти успадкували жінки », - пояснює професор Ендрю Еліот.
Вчені наводить у приклад самців мавп, у яких червоний колір є індикатором домінування чоловічої особини. У альфа-самців червоний колір найбільш інтенсивний, а самки охочіше вступають з ними в інтимні стосунки. На думку американських досліджень, жінки схильні до тих же настроям.
Цікаво, що учасниці експерименту ніяк не виділяли чоловіків на червоному тлі фотографій. Тобто для дам притягальний був саме колір самого представника сильної статі. Можливо, дослідження американського професора дасть ключ до розуміння величезної популярності малинових піджаків нових росіян. Мабуть, цей колір впливав на жінок, підкреслюючи домінантність чоловіків-самців. До речі, до цих пір залишається загадкою, хто впровадив в нашій країні моду на малинові піджаки, і куди вони зникли зараз.
 

Комментариев нет:

Отправить комментарий