Майдан. Мнения обычных граждан Украины. 21 ноября 2013.

После принятия распоряжения Кабинета Министров "О приостановке евроинтеграции", в сети эмоционально и прагматично высказались люди (21.11.2013):

Костянтин Холодов
Глупо думати, що влада діє без огляду на ситуацію. Вони все прораховують. Все!
От дивіться: Конституцію змінили - все тихо, Юлю і Юру посадили - теж тихо. Ну побухтіли трохи там, і нічого. Закон про мови прийняли - теж тихо. Ціни підняли, соцвиплати врізали та ще багато що... Суцільна тиша. По суті це не політики, а урки, котрі не дбають за "поліс"-народ, а прийшли грабувати. Взяли гроші - господар мовчить, взяли золото - тиша, взяли і вбили всіх. Тому що тиша. Наша тиша їх стимулює до ще більш страшних злочинів. Я неодмінно буду 24 листопада там де ми будемо вирішувати хто в хаті господар, а хто злодюга. --------------- Особисто я міг би вижити (або не вижити) за будь-якої системи. Але я чітко усвідомлюю, що на мені лежить відповідальність перед моїми дітьми, онуками і правнуками. Я не хочу з того світу спостерігати як у їхньому домі хазяйнуватимуть злодії. Це для мене буде найстрашнішою мукою.

Олена Білозерська
ДЕРЖАВНА ЗРАДА Ну ось, все й вирішилось. Європа навіть не встигла нам відмовити - наші зеки, злякавшись, що вона погодиться почекати зі звільненням Тимошенко, відмовили їй самі. При цьому навіть не розуміють, що здійснили державну зраду - бо в лексиконі зеків немає такого терміну. Мабуть, Путін щось пообіцяв. Європейці ж не можуть давати неконтрольовані суми просто на розкрадання, їм же треба звітувати перед виборцями, куди гроші поділи. А Путін - може. Найбільш прикро те, що нічого тепер не буде. В сенсі, не буде повстання. Не буде Майдану. Не буде багатотисячного обурення. Не тому, що люди не хочуть до Європи, а хочуть до "мутного союзу". А тому, що людей більше не цікавить політика. Взагалі, будь-яка. Людей дістала брехня, коли одні обіцяють "бандитам тюрми", інші "покращення вже сьогодні", а самі хочуть лише видертися нагору і красти. От якби проїзд подорожчав одразу вдесятеро - тоді б вийшли. (Янукович їм би щось пообіцяв, і вони б розійшлися, а найактивніші опинилися б за гратами). Але це якщо одномоментно. Якщо ж проїзд подорожчає вдесятеро протягом року - ніхто не вийде. Краще, ніж коментатор до замітки на "Українській правді" на ім’я Василь Поліщук, я все одно не скажу:
Vasyl Polishchuk_21.11.2013:  Меня удивляют сраные демократы. Вы с кем хотели идти в Европу? С шайкой дважды несудимого выродка? Вы о чем пытаетесь договориться в Раде с моральными уродами и отбросами? Сколько потеряно времени!
Вместо организации борьбы и акций неповиновения - пустые "базары" и самолюбование у Шустера. Пошли вы все в ж..., дебилы. Якби весь цей час були акції протесту - справді безкомпромісного протесту, хай навіть не дуже багатолюдного, хай невдалого - що завгодно, крім проплаченого махання прапорами і випускання пари у тих небагатьох, в кому вона ще залишилася - я б сама, певно, днювала і ночувала б у тих наметах чи в тих штаб-квартирах. Як це було у 2004-му і кілька разів пізніше. А тепер - навіть мені нецікаво, бо я знаю цьому всьому ціну і кінцевий результат - компроміс. А якщо мені нецікаво, що казати про решту наших співгромадян? Звісно, життя на цьому не закінчується. Попереду обов’язково щось буде. Є тут біля мене люди, які навіть радіють непідписанню угоди, бо думають, що це все закінчиться бойовими діями, за принципом "чим гірше - тим краще". Але я готова вдовольнитися значно меншим: щоб Зек опинився там, де належить бути зеку, а кілька тисяч люстрованих покидьків назавжди втратили право вирішувати людські долі. Найближче завдання, яке на нас з вами чекає - пережити розгул реакції, тобто, тиск, арешти, обшуки, виклики на допити та інші приємності. І спробувати прибрати зековладу у 2015 році. Бо інакше так вкоріняться, що поганою мітлою не виметеш.


21.11.2013, 22:31 VO Svoboda Xamu:
Який Майдан? Першими на Майдані повинні бути 150 депутатів від опозиції, організувати палатки, сцену, зонтики для людей безкоштовні. Чи було таке хоч раз? Завжди люди виходили, потім їх били менти і розганяли мітинг. А депутати в цей час були на Мальдівах чи Кіпрі на відпочинку за зароблені тяжкі кошти народу. Як опозиція до людей так і люди до опозиції. Саме тому ніякої революції не буде, хто альтернатива? брехлива тушкована Батьківщина чи може ядовита комуністка Фаріон? Чи друг Кадирова Кличко? Не смішіть.


Что будет с Россией и Украиной через 10 лет?

Как помочь себе?


Духовное: "Я их спрашивал – а что было до библии?"
Степан Батіг _ 21.12.2013
... Майдану давно пора було б висунути не тільки політичні вимоги, а й економічні: підвищення пенсій на 50%, стипендій, зарплат і т.і. ..(де обіцяне "покращення" ??).. А зява Азірова про "колапс" економіки - це і є візитна карточка "на виліт".. І коли б були такі вимоги то невже Антимайдан кричав: "Нас все влаштовує! Ми за політику Януковича!"..
Ширше треба мислити, панове опозиція..


25 комментариев:

 1. А ви мовчіть
  Та грійте дупу,
  Та сало пхайте до кишок,
  Та стережіть свою халупу,
  Та гроші – в шовковий мішок.

  Та не хвилюйтесь,
  Спіть спокійні,
  Ваш храп потрібен тільки вам,
  Раби для битви – безнадійні,
  Вся суть рабів – батіг рабам.

  Та не кричіть,
  Не вийте вовком,
  Коли прийде й на вас пора,
  Горітиме і дупа з шовком,
  І гроші, й сало, і нора!

  21.11.2013 Василь Ковтун

  ОтветитьУдалить
 2. atrizno:
  Народ начал выходить.
  Киевляне, как всегда, лениво. Бывшие "майданщики" не хотят - они помнят еще, что в 2005-м ими просто воспользовались. А вот из других городов выехали.

  Знакомые сообщили, что собираются в Киев и завтра уже будут здесь.

  Правда, Янукович - не Кучма. Поэтому легко отдаст приказ гауляйтеру Попову разогнать мирную акцию. Но это будет его последним днем в президентском кресле.

  Никаких организаторов, насколько я знаю, нет. Народ просто потихоньку выходит на Евромайдан.

  Меня сегодня спрашивали, возможна ли революция. Категорически нет. Мелкие локальные бунты - да. Революция в ее классическом понимании - нет. Нынешнее молодое поколение революционеров работы Владимира Ильича не изучало, поэтому не имеет понятия об объективных признаках революционной ситуации. Увы, но сегодня ни один из признаков этих в Украине не имеет места. И критической массы нет.

  Поэтому Евромайдан, имхо, - выпуск пара. И не более.
  Хорошо, если ошибаюсь )))

  А пока предлагаю всем желающим следить за развитием событий в Твиттере по хештэгу #Євромайдан .
  И при необходимости не забывать, что мы - не биомасса. И вместе - сила.

  Удачи всем нам!
  И до встречи на майдане!

  ОтветитьУдалить
 3. 22.11.2013 Kateryna Chepura:
  47 хвилин тому Повернулась з Майдану аби перевдягтись в сухий одяг і випити ліки. Сушу свою куртку і черевики на газовій плиті і думаю, Асоціацію не підпишуть, Янукович вступить нас у Митний союз, мине 10-20, а може і більше років, вживання української мови мінімізується, будь-які демократичні свободи звузяться, бідність збільшуватиметься, тупість ростиме, гопнікі і сємєчкі стануть нормою існування молоді, а ми з вами, якщо ще живі, та принаймні вже дуже немолоді люди сидітимемо по кухнях у вишиванках (якщо дозволять) і думатимемо як ми просрали Україну заради того щоб сьогодні зустрітись з друзями, відпочити, почитати, сходити в кіно чи просто прибрати в хаті.
  Не знаю як можна вчитись в університетах, мати доступ до вільної інформації працювати на якихось "думаючих" роботах і не розуміти, що зараз ми втрачаємо Україну, причому так швидко, що навіть не встигаємо озирнутись

  ОтветитьУдалить
 4. 22.11.2013 Oleg Borutsa
  Я не смогу чувствовать себя Гражданином Украины, если не приду сегодня на Майдан!
  Хочу чтобы ЭТИ слова были сказаны самим себе каждым из моих киевских друзей!
  Друзья! Не нам ли защищать то, о чем вот уже столько времени здесь на фейсбуке говорим?!
  Защищать СВОЙ выбор! Защищать будущее СВОИХ детей и внуков! В конце концов - ЗАЩИЩАТЬ СВОЮ ЧЕСТЬ И ДОСТОИНСТВО!
  Слава Украине!

  ОтветитьУдалить
 5. VikaPetrovna _ 23.11.2013
  ЛЮДИ! БУДЬ ЛАСКА, ЗАУВАЖТЕ!

  У опозиційній партії "Батькивщина" - 600 тисяч членів, в "Свободі" 15 тисяч, в "Ударі" - 10 тисяч.
  Чому їх немає на головній площі країни?

  Та тому, що у них вихідний. Вони відпочивають. Вони, як і ПР, звикли руками простих українців жари загрібати.

  Тітка чи дядько їдуть з Івана Франковська на Майдан, а кияни з "Батькивщини", Удару" та "Свободи" дивляться на цей Майдан по телевізору.

  ГАНЬБА ВАМ, ОПОЗИЦІОНЕРИ! ВИ НЕ КРАЩІ ЗА РЕГІОНАЛІВ!

  ОтветитьУдалить
 6. Олександр Палій _ 24.11.2013

  Зараз дехто говорить, що, мовляв, і вийшов би на Майдан, та є дискредитуючий досвід Ющенка.

  Як на мене, ніхто не сказав про цю ситуацію краще за філософа Сенеку:

  І ПІСЛЯ ПОГАНОГО ВРОЖАЮ ТРЕБА СІЯТИ  Сергий Иванив _ 24.11.2013:
  Потрібно брати ВР, КМ, і АП в тиху мирну облогу і без галасу і партійної символіки не випускати їх поки вони не приймуть і не підпишуть пакет законів і змін до Конституції, які передбачали б:
  - проведення ревізії виконання інвестиційних зобов'язань приватизованих підприємств і експропріація тих по яким зобов'язання не виконанні і тих що становлять природні монополії;
  - здійснення виборів і референдумів через представників шляхом прямої демократії;
  - позбавлення права голосу депресивні верстви населення – осіб, що перебувають на забезпеченні держави, засуджених, пацієнтів психлікарень;
  - підпорядкування судової і правоохоронних органів органам місцевого самоврядування;
  - заборона всякої ідеології, що суперечить національній;

  ...тоді можна буде говорити про адекватного президента і ВР і якість інтеграційні рухи...

  ОтветитьУдалить
 7. 24/11/2013 Український Щитоносець
  Український Щитоносець - це гумористичне видання, котрому зараз ніхуя не смішно. Ми вперше публікуємо на своїх шпальтах серйозний, гнівний текст. Публікуємо, бо зараз в нас з'явилась місія, окрім тієї, щоб поліпшувати людям настрій. Ми хочемо, щоб запал Євромайдану не було пройобано через нашу криворуку опозицію. Саме тому ми публікуємо ряд питань до опозиції, на котрі опозиція насправді може не відповідати. Все, що вона має робити - перестати страдати хуйнею і починати працювати. Працювати так, як вона ніколи не працювала. Працювати так, як працює кожен день середній українець. Працювати звичайно, буденно, нормально, хоча б вісім годин на день, працювати головою і відповідально.
  Наші питання до опозиції:
  1. Нащо було організовано другий майдан, а не було сконцентровано всі сили на одному?
  2. Чому пріоритетним було обрано майдан, котрий не є майданом, а є проїжджою частиною, котра абсолютно логічно в ніч на понеділок знов стала центральною автомобільною розв'язкою і дало формальний привід міліції вступити в бійку з людьми?
  3. Чому Яценюк, Кличко, Турчинов, Тягнибок чи той, хто придумав залишитись на Європейській площі, на котрій в понеділок розпочато рух машин, не прибив свою мошонку до бруківки, щоб всі зацінили серйозність намірів залишитись саме там?
  4. Чому Віталій Кличко не зміг прилетіти в Україну в суботу, пройти той митний контроль, виспатись нормально й прийти на Майдан вчасно?
  5. Чому на сцені стояли Портніков та Турчинов, а не Семенюк, Бондар чи Положиньский - ви взагалі слідкували, що в Україні відбувалось в останні кілька років, ви реально не в темі, що нам чхати на вашого Турчинова?
  6. Де, блядь, Гриценко?
  7. Питання, де Гриценко, не означає, що ми чекаємо на його виступ - нам похуй і на нього теж, просто прикольно, що він пропав в такий визначний момент.
  8. Скільки Майданів ще треба проєбать, щоб остаточно відбити в людей бажання виходити на вулицю?

  Друзі! Наші питання в жодному разі не скасовують необхідності йти на площі, кричати вголос, що Україна - це Європа, голосувати ногами й своїм вільним часом за право бути в цивілізованому середовищі. Бо ми - європейський народ й наші цінності - європейські. Але треба пам'ятати, що головна європейська цінність - це розум. І допоки в діях організаторів протестів розуму вистачає, ми закликаємо і вас, і себе думати самим, формулювати план і засоби досягнення єдиної мети - безальтернативного обрання європейскього майбутнього.
  Но, думайте!

  ОтветитьУдалить
 8. Віталій Гайдукевич: Правильно ли я понимаю?
  1. Оппозиция не особо понимает что было делать с таким количеством людей. То есть плана конвертации 100 тысяч в быстрое ленинское "почта, телеграф, мосты" не предвиделось. Был сразу план "по ходу разберемся".
  2. Политики не готовили спортзалы для ночевки и отогрева приехавших. Не были заранее сформированы группы самообороны из бывших военных и работников органов. С четкой иерархией и поставленными задачами - кто какой сектор держит. Не был проведен инструктаж - в каких пределах только толкаемся, а когда ломаем шлемы.
  3. Позвав большое количество людей, политики не разобрались сами - а как противодействовать гоблинам с надписью "милиция". Ну вот те пришли, а людям что? Травой закидывать? Или можно выколупать брусчатку? Они в принципе не предполагали, что силой не пресанут?
  Или расчет был на то, что пресанут неподготовленных людей и это только добавит энергии защитникам.
  4. Отсутствие стратегического плана действий:
  За что боремся, господа? За Ассоциацию? При подписании все довольны - Царь Батюшка правь дальше? При неподписании майдан стоит за что? Смену власти? А что мешает (ну раз уж 100 тысяч пришло) бороться за это сейчас? Не за волю одному политику, а за волю страны? Или такой задачи не стояло?
  5. Если такой задачи не стояла и это часть многоходовки, то... даже удивительно удачное стечение обстоятельств не заставили политиков пойти на экспромт и начать строить планы с ноля - "мосты, телеграф, почта"... ?
  6. Зачем майдан организовали на самом краешке Крещатика, там где одна дорога и нет транзитных гуляющих пешеходов? Какое была логика? Название площади в тему? Ведь изначально было понятно , что перекрывать узловую развязку не даст никто. это просто неудобно городу. Они спецом заранее знали что для протеста хватит тротуара? А почему, раз уж все равно они нарушили судовое решение о запрете акций до числа N, почему не проводить новый майдан на месте старого? Площадь больше, метро под ногами, точек общепита - полно - ставь палатки и стеби Попова недостроенной ёлкой. Плюс к тому сесть с гражданскими активистами которые держат Майдан и договориться... спустить партийные флаги. И так все знают кто какого цвета. И активисты довольны и стране как показательно - вот оно единение политиков ради идеи... что мешало (ну я догадываюсь, что персональный понт каждого, но все таки).

  ОтветитьУдалить
 9. Продолжение Гайдукевич:

  7. Когда проходящие люди старшего возраста - идейные, не сумашедшие - видя медийное лицо подходят и спрашивают: "а куда нам идти дальше-то, скажите?".. Понимаешь, что кто-то среди господ политиков пропинал свой участок работы.
  8. Господа политики, если рассчитывали на РЕАЛЬНУЮ акцию протеста подумали про биотуалеты? Или европейские украинцы должны были пойти по стопам шведов на Евро2012 - по кустам?
  9. Простите, а почему ПОЛИТИК Кличко возвращался в страну в день акции? Он не в курсе в какой стране живет? Что самолеты могут не принять, дорогу могут перекрыть и т.д. Нет, к БИЗНЕСМЕНУ Кличко никаких вопросов. Но Политик, который к тому же видит себя Президентом...
  10. Сегодня был реальный шанс выиграть Президентские выборы прям щаз. Стоило только лидеру Удара остаться на Майдане, а при первой же опасности со стороны курятника режима стать первым в рядах защитников Майдана и перед телекамерами произнести краткую речь: "Я, Виталий Кличко, чемпион мира по версиям.... предупреждаю КАЖДОГО работника милиции - любой кто посмеет поднять палку и двинуться на этот майдан будет моим личным врагом. Я объявляю - это рингом и на нем я буду драться за свободу своей страны столько раундов, сколько потребуется. Предупреждаю - я буду бить не взирая на погоны... " Эти кадры и последующая потасовка с лежащими в нокауте полканами облетела бы весь мир. Да с карьерой спортсмена было б покончено, но политик, который кладет на землю упакованных космонавтов поведет за собой кого угодно... а если б человек такого уровня обратился к молодым спортсменам - ребята делайте выбор, становитесь рядом со мной. Это вопрос чести... Думаете не нашлось бы пятиборцев, боксеров, каратистов, которые б помогли?
  11. Самое частое, что сегодня довелось услышать среди 100 тысяч - обида и возмущение - почему так много текста, так много самолюбования и так мало действий? Вот кажется господа политики не поняли, что в следующий раз, ну в случае чего они будут не нужны в принципе.
  12. Правильно ли я понимаю, что автобусы сопровождения организовывал ДК? А почему не депутаты? Присутствие всех 150 на майдане не требуется... Правильно ли я понимаю, что политики не заморачивались блокированием (например строительным краном) выезд милиции ещё с территории базы базирования, не отслеживали перемещение ОПГ Милиция по городу (это делали журналисты и простые люди в Твиттере)? Не была проведена работа с хозяевами вай-фай точек, что б сняли пароли в центре города, что значительно облегчило работу журналистов в обмене информацией...
  13. Ну если что не правильно понимаю, то извините. Подковерных терок не знаю и знать не хочу, пытался воспринимать все за чистую монету и задавать простые вопросы...
  14. Тем, кто защищает сейчас оба майдана честь и хвала... точка.

  ОтветитьУдалить
 10. Володимир Станко 24/11/13:

  Мій дід Олег йому 95 років, він через своє життя пропустив багато подій.
  21 листопада коли ми дивились разом з ним випуск новин, він почув що влада взамін Європи веде Україну в Москву.
  Я ніколи не бачив як плакав мій дід, але в нього побігла сльоза…
  Він сказав грізно і надривисто - Знову повертають нам те ярмо.
  Мій дід ветеран, він ненавидить ту країну яка його кинула у війну, батько діда помер під час Голодомору, а з ним три дядька…
  Я розумію чому він плакав, в цей час я відчув весь біль його життя.
  Дід сказав - Шкода що молодь цього не розуміє, не піднімають протест.
  В цей час я вже знав що на майдані збирається протест(через faсebook), і сказав діду в захист молоді, - Ні молодь буде протестувати.
  Тоді він встав, пішов до свого ліжка, дістав з під матрасу дві куп`юри по 500 гривень і сказв синку їдь, до туди, там історія твоєї країни, там твоя історія.

  Так я зараз пишу з поїзду і їду в Київ, тут нас п`ятеро, виявляється я не один.

  Сподіваюсь ви теж приєднаєтеcь.

  ОтветитьУдалить
 11. Dmitri Merkel _ 26.11.2013
  Не рассказывайте бред про европейские митинги
  там палят машины, и коктейли молотова кидают, когда правительство действует вразрез с осмысленными интересами населения

  Есть Конституция, которая превыше любых законов. Народ осуществляет свою власть через представителей и НАПРЯМУЮ. Мы налоги платим, мы это всё построили. Мы можем это и отобрать у исполнительной власти, и уничтожить. Мы ВЛАДЕЛЬЦЫ, мы ХОЗЯЕВА, мы РАБОТОДАТЕЛИ

  Когда наемные рабочие (президент, министры) потеряли адекватность, их нужно увольнять. Это наша страна, наши правила. Хотим в Европу - или подписывайте соглашение, или идите нах*р, назначим досрочно того, кто подпишет.

  ОтветитьУдалить
 12. Олександр Гниденко:
  Когда же свободолюбивые украинцы научатся отстаивать свои интересы,а не интересы Януковичей,Ющенков, Тимошенков,Тягнибоков,Яценюков, и т.д...
  Почему не выходят на майдан по причине отсутствия контроля за ценами, по причине невыплаты зарплат, по причине некачественных продуктов с большим количеством вредных элементов (где рабочие места для товароведов-экспертов,которые бы контролировали качество поступающих на прилавки товаров),
  по причине отсутствия нормального городского транспорта,а не маршруток,где хозяин водила - "что хочу то и ворочу" ,"хочу куру" и его неизвестный хозяин частное лицо;
  с требованием востановить сельское хозяйство - плодородным черноземом только и хвастаем,а кормимся: "Картофель в Украину везут из Египта и Нидерландов, капусту - из Польши и Македонии, помидоры - из Турции, лук - из Египта и Польши, морковь и столовую свеклу - из Польши и Нидерландов.И в то же время - вы видели на рынке, например, турецкие помидоры? Продавцы занимаются перемаркировкой, пишут: "Азербайджан", "Херсон", "Краснодар".- а нам все "не выгодно" своими ручками,нам выгодно купить и продать по-дороже;
  по причине контроля за работой мед.работников и мед.учереждений..т.п. и т.д.

  Мы все ждем что кто-то нам поможет навести тут у нас порядок,а мы встанем почешем затылок и дадим всему этому свою оценку, а если не понравится снова революцию замутим...Как можно доверять лидерам оппозиционных партий-слуги народа, гос.служащие - откуда у гос.служащих такие тачки?
  Ведь не достаточно приобрести её нужно обслуживать,постоянно + ежедневная заправка, не говоря о хоромах "царских"...
  Ведь ментальность такова: "нацарював би, нацарював би та й зник".
  Почему будучи депутатами от своих регионов они не наводят там порядки-ведь это их каждодневный труд не плохо оплачиваемый...
  Безусловно хочется не выживать ,а жить, быть уверенным в завтрашнем дне- но не достаточно стремится в Европейский союз, необходио было бы изменить свое сознание и осознание, перестать для начала друг друга наё..ть!

  ОтветитьУдалить
 13. Анв_Контракты.ua_25/11/2013

  ВЫ НАВЕРНОЕ ЕЩЕ НЕ ПОНЯЛИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  ЭТА ВЛАСТЬ СЛОВ НЕ ПОНИМАЕТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  ИХ НУЖНО ВЫНОСИТЬ В ПЕРЕД НОГАМИ!!!!!!!!!!!!!!!!
  ЕСЛИ ВЫ ТУПЫЕ ...ТО НЕ ПОДСТАВЛЯЙТЕ НАРОД!!!!!!

  ОтветитьУдалить
 14. Що далі? Думаємо разом

  малорос _ 27.11.2013

  Массовый страйк нужен с одним четким меседжем – отставка президента, правительства и перевыборы Рады.
  Остановить все производство и обслуживание. среднего бизнеса почти не осталось, да и он подеребанен уже между своими.
  Страйк заключается в невыходе на работу, на учебу, в неуплате налогов и бла бла бла.
  Конечно не все будут страйковать, но даже четверти деездатного населения будет достаточно для коллапса. Экономика и так мертвая окончательно ляжет.
  Месяца думаю с головой хватит.
  Пострадают от этого капиталовладельцы, которые уже сами начнут решать вопросы с гарантом. т.к. без сомнения он добровольно не ретируется

  ОтветитьУдалить
 15. Тит _ 27.11.2013

  Гарний план, як злити протестний рух у каналізацію і обламати народ напередодні 2015 року, коли дійсно має відбутися зміна влади.
  Хлопці, невже ви не розумієте, що зараз повалити Хама нереально через відсутність:
  а) правових підстав (непідписання угоди про асоціацію такою не є, як це не прикро);
  б) революційної ситуації;
  в) лідера та політичної сили, здатних консолідувати навколо себе протестний електорат і взяти владу.
  Ставлячи заздалегідь недосяжні цілі ви деморалізуєте людей в разі провалу, це ж очевидно.
  Максимум, що можна було зробити в цій ситуації – масовим виходом на площі засвідчити європейській спільноті, що український народ не слід ототожнювати з владою ПРофесійних шулерів, наперсточників та кідал, що не слід на країні ставити хрест, а навпаки – надати максимальну підтримку громадянському суспільству та політичній опозиції, щоб не допустити остаточного скочування України в авторитаризм, зберегти залишки демократії і все ж таки досягти зміни влади через вибори у 2015 році.


  Gary Trotcko _ 27.11.2013

  Народ спит – люди среднего возраста остались в большинстве равнодушны. И никто их разбудить не попытался. Все сосредоточились на социальных сетях – в основном FB и Twitter, котрые юзает в основном молодёжь, да и то не вся, большинство молодёжи в рунете юзает VK.
  Зрелые люди, в лучшем случае сидят в Одноклассниках – там особо никто не агитировал. В основной массе своей народ смотрит зомбоящик, а там самизнаетечто. Почему никто не пошёл в народ, офлайн?
  Весь Киев заклеен листовками Катеринчука, на каждом перекрестке его биг-борды, пару месяцев назад на каждом углу стояли его агитаторы, раздавая агитки. Почему политики этого не сделали ради привлечения на евромайдан? Почему по дворам не ездили машины-громкоговрилки с евросимволикой, зазывающие на митинги?
  Почему студенты скачут на майдане, почему их не видно в спальных районах в час-пик?
  Студенты, вы же молодые, весёлые, креативные, почему нет ваших евроинтеграционных флеш-мобов у станций метро и возле супермаркетов?

  ОтветитьУдалить
 16. zyalt жж:

  Пробыв два дня на Майдане я бы сказал, что это выступление не за скорейшую интеграцию в Европу, а против Януковича, его команды и теплой дружбы с Путиным.
  Отказ подписать соглашение стал только поводом, который переполнил чашу терпения многих. У людей к Януковичу и его друзьям накопилось много вопросов.
  Это в первую очередь фальсификации на выборах, ужасная коррупция (Навальному такого даже не снилось), отсутствие нормального правосудия и многое другое. Не думаю, что нужно объяснять это своим российским читателям. Просто на Украине все эти проблемы стоят намного острее, чем в России.
  И вот здесь возможное соглашение с Европой - реальный шанс навести хоть какой-то порядок. Ведь ассоциация с Европой это не только приятные бонусы для торговли, образования и культуры. Это еще и обязанности. Например, одним из условий было прекращение политических преследований властью. Это обеспечение гражданского равенства, реформа высшего образования, наведение порядка с авторским правом... и... о ужас, Европа хочет провести финансовый аудит и наступить украинским жуликам на хвост.
  Даже в украинскую прокуратуру хотят заглянуть и проверить, все ли правильно они делают.
  Понятно, что у Януковича от таких перспектив припекло одно место. А вот для людей, которые уже неделю выходят на площади по всей стране, это реальный шанс хоть как-то вырваться из нынешнего болота.

  ОтветитьУдалить
 17. Hrytsko:
  З усіх європейських цінностей, про які тут без кінця терендять найголовнішим є те що Європа на шляху самогубства.
  Народжується менше, ніж помирає. Білих все менше, чорних все більше.
  Через кілька десятиліть мусульман там буде переважна більшість, вони й владу візьмуть.
  Вони й врятують Європу від остаточного самознищення, бо всі ті цінності (гомосекс, одностатеві шлюби, проституція, аборти і т.д.) будуть просто ліквідовані і викинуті на смітник.
  Завдяки цьому й залишки європейських націй будуть врятовані. Але господарями на своїй землі вони вже не стануть ніколи. Це – абсолютна реальність майбутнього Європи.
  Ось про що треба думати, коли ви там репетуєте про "майбутнє своїх дітей і онуків"

  ОтветитьУдалить
 18. 3.12.2013 _ А. Бурмагин:
  Якщо ця грьобана опозиція не розуміє, то треба їм дуже чітко пояснити - вони несуть відповідальність за - студентів, учасників автопробігу, профспілкових діячів, ректорів і викладачів, ВСІХ ХТО НАВАЖИВСЯ виступити в таких умовах проти режиму!!!
  ...вони зараз зливають цих людей, завтра їх почнуть закатувати в асфальт, це вже починається. ця грьобана опозиція повинна усвідомити - їх майбутнє залежить від долі цього майдану і цих людей!

  Як пояснити, що в суботу вони кажуть імпічмент, а сьогодні кажуть - ми будемо до президента з вимогою звертатись про відставку уряду? до КОГО? До того, кому імпічмент об'явили?

  Якщо б Кличко, цей 2 метровий здоровий боєць повів себе, за характером, як боєць...люди за ним би пішли і в огонь і в воду...
  Вони б заблокували увесь центр і з кожним днем їх було більше. і головне - битися за КОЖНОГО, хто підтримує майдан в кожному куточку країни...а зараз - кілька справ проти автомобілістів - а на сцені Сєня про що завгодно, але не про ці факти.
  Але виходить, що він не воїн, він гречкосій...але найбільше з тієї трійці шкода за Тягнибока...оце і Свобода. зараз дійшло до справ і опа...

  ОтветитьУдалить
 19. @SurkovRussia

  Если у вас на улице миллион, и при этом вы пытаетесь снять правительство голосованием в продажном парламенте... вы не революционер, а мудак.

  ОтветитьУдалить
 20. Парфенова Анна_4.12

  Я з сумом спостерігаю за ганьбою опозиції і ще раз розумію, що чудес в сфері творення успішної держави не буває.
  Якщо не має системної роботи з людьми, якщо не має розумних раціональних (технократичних) лідерів, якщо не має реальних позитивних проектів на рівні хоча би совка, який всі так опльовують, якщо ніхто не хоче напружитися з аналізом причин та наслідків чому ми так живемо, то будемо ми ще довго ходити на зачарованому полі дурнів по колу.
  Хоч би якийсь результат був з такого потужного народного підйому, якби ми виставили хоча би вимоги про розлідування монополістичних олігархій, про розслідування небаченого збагачення синка януковича за 3 роки, про виконання інвестзобов'язань прихватизаторами держпідприємств тощо.
  Та й з корупцією можна не так безнадійно боротися, якщо всі родичи повинні будуть здавати декларації про витрати.
  А так що?

  ОтветитьУдалить
 21. Ігор Гузь_4.12

  Все дуже просто. Влада не підписала Асоціацію з ЄС. Опозиція вивела людей на майдани. Тиждень мітингів і пікетувань, очікувані події у Вільнюсі, розчарування і спад протестної активності. І тут наступає ніч з п'ятниці на суботу, коли вся країна прокинулась з усвідомленням катастрофи, каталізатором якої стала студентська кров на Майдані Незалежності.
  В неділю опозиція збирає 300-500-тисячний мітинг і замість того, щоб вчергове потеревенити на трибунах, відвойовує Майдан, захоплює державні установи і будує барикади. Окремі радикальні індивіди з бульдозером йдуть на справжній штурм Адміністрації Президента. Прихильники опозиції зарядилися оптимізмом і з надією сподівалися на швидку розв'язку.
  Але стався облом, влада швидко отямилася. Уряд Азарова встояв, репресивна машина почала свою роботу по цілій країні. Окрім двох регіоналів, з фракції ПР ніхто не вийшов.
  Бачу три реалістичні виходи з ситуації:
  1. Опозиція і влада домовляються. Як варіанти результатів домовленості: відставка уряду Азарова; перевибори до Верховної ради; припинення репресій проти активістів Майдану; реальне покарання тих, хто бив студентів, та тих, хто віддавав накази. У 2014 році владі не вдається зламати хребет опозиції, і вже у 2015 році на виборах перемагає Кличко/Яценюк/Тягнибок. Але, для втілення цього варіанту опозиція повинна втримувати динаміку протестів на високому рівні ще довгий час. А це важко, багато хто ж постійно тільки і питає про план і втомився виходити на протест. Та й морози на носі...
  2. Влада включає машину терору. Вводиться надзвичайний стан. Опозиційний Майдан роздавлюють, застосовуючи сльозогінний газ та зброю. Окремих депутатів ВР позбавляють мандатів і кидають за ґрати. Тисячі активістів опиняються у застінках у своїх регіонах. За місяць-другий втілюється активна білорусизація. Росія допомагає організаційно та фінансово. Цивілізований світ у шоці, але що з того? Лукашенко при владі вже майже 20 років...
  3. Деякий час триває цейтнот, але опозиція йде у ва-банк. У Києві організовується "Марш мільйонів". Віддається реальний наказ до штурму основних державних установ. Тисячі людей опиняються у Межигір'ї. Деякі військові підрозділи переходять на бік протестуючих. Янукович літаком втікає до Росії. Опозиція перебирає на себе всі управлінські функції. Відбуваються позачергові вибори Президента та Верховної ради. Опозиція перемагає.
  Мене повністю влаштує як перший так і третій варінт, а Вас?

  ОтветитьУдалить
 22. Український Кавказ (фейсбук):

  На чому зараз тримається влада Януковича?
  Ані на Конституції, адже він вже більше не є її гарантом, силою розігнавши мирне зібрання, ані на законах, адже він сам їх зухвало порушує, ані на підтримці своїх виборців, адже, навіть за гроші вони відмовляються їхати на його підтримку.
  Насправді, влада Януковича зараз тримається лише на де-кількох тисячах "беркутівців" та зграї дебільних титушків. Всьо!
  Насправді, як кажуть, а король то голий! Янукович прекрасно розуміє це і знає, що мільйон повстанців їх може просто шапками закидати. Януковичу страшно, саме тому він терміново почав вдаватися до погроз та арештів, аби залякати та деморалізувати повстання.
  І ми маємо зараз чітко усвідомлювати - Янукович та його бандитсько-беркутівське оточення це вже не влада!
  Це є ВОРОГИ з якими ми вийшли на герць! І у нас є все аби отримати блискучу перемогу!

  ОтветитьУдалить
 23. Донецкие вести:
  Вербовщики ПР потрясены. Люди не хотят ехать "поддержать Януковича" даже по двойному тарифу
  В Одессе представители Партии регионов собирают людей для поездки в Киев, где они должны участвовать в акциях в поддержку нынешнего президента Януковича.

  Как сообщил один из таких вербовщиков, массовке будут платить 50 долларов в день, также будут кормить. А основная задача - это участие в акциях в поддержку Януковича, также на ночь есть, где разместить.

  Но люди неохотно соглашаются на такой заработок.

  «Уже обзвонил несколько десятков людей, которые обычно на этом зарабатывают, но они отвечают, что сейчас даже за 100 долларов в день не поедут в Киев поддерживать Януковича», - сообщил вербовщик.

  ОтветитьУдалить
 24. олег кищук_5.12

  Цікаві речі! Рішення Українського суду?
  Як звучить смішно так і виглядає бредово!
  Виходячи з того, що система Українського правосуддя повністю згнила то рішення судів взагалі не треба виконувати!
  Їх рішення це теж саме, що кожний громадянин особисто випише будь яке рішення і буде вимагати його усіх виконати.
  Тому Україну треба звільнити не тільки від президента-злочинця і його міністрів, треба зачистити систему правосуддя ( суди, прокуратуру, міліцію).
  При цьому найжорстокішим методом!

  ОтветитьУдалить
 25. Залавская (фейсбук):

  ЇХ НЕ ЗЛЯКАЄ ЛЮДСЬКА КРОВ

  Форма правління – диктатура!
  Державний устрій – паханат!
  ПРестол посіла проффесура!
  Народ для них – електорат!

  Верховна Рада – кнопкодави,
  В міліції – ґвалтівники!
  ПРодажні судді, Боже правий!
  Кругом донецькі земляки!

  Створили партію, як зграю,
  Де все підвладне вожаку!
  Невже державу,- Вас питаю,-
  Створити мріяли таку?

  Братва дорвалася до влади,
  Жирують на людській біді!
  Народний бунт лиш їм завадить,
  Свавіллю край прийде тоді.

  По іншому уже не буде,
  Ці владу так не віддадуть!
  Розперезалися паскуди,
  Себе так люди не ведуть!

  Чекати треба, що завгодно,
  Цих не злякає людська кров.
  Але гуртом і всенародно
  Бандитських збудемось оков!

  ОтветитьУдалить